روانشناسی

کرونا؛ بزرگ ترین بحران تاریخ گردشگری ، چشم انداز ادامه سال 2021 ، وقتی سفرهای داخلی به داد گردشگری می رسد

بزرگ ترین بحران تاریخ گردشگری به سال دوم کشیده و دادهای منتشرشده از سوی سازمان جهانی گردشری حاکی از آن است که در حد فاصل ژانویه تا ماه پایان می سال جاری میلادی، ورود گردشگران بین المللی 85٪ کمتر از بازه زمانی مشابه در سال 2019 (یا 65٪ کمتر از سال 2020) بوده است...

21 مرداد 1400

نکات مهم در انتخاب آباژور رومیزی

آباژور رومیزی یا نور تاب رومیزی نوعی پوشش برای چراغ یا لامپ است که نور را به پایین یا بالا راهنمایی می نماید. این وسیله می تواند نمای منزل شما را به روز و مدرن کند. قرار دادن آباژور رومیزی در کنار سرویس مبلمان، علاوه بر زیباتر نشان دادن مبلمان، باعث روشنایی...

17 مرداد 1400

پروانه ساخت سازمان سینمایی به بهنام بهزادی برای پرندگانی که خواب می بینند

شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی در جلسه اخیر با ساخا چهار فیلمنامه موافقت کرد.

21 تیر 1400

بیژن افشار؛ بازیگر سریال مختارنامه درگذشت؛ کرونا دلیل فوت بیژن افشار

بیژن افشار بازیگر تئاتر در اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

12 تیر 1400

کرونای طولانی؛ خطری برای سلامت روان

برای برخی بهبودیافتگان اما، غلبه بر عوارض روانشناختی آن به مراتب سخت تر از عوارض جسمانی بوده است. این آثار روانی آزاردهنده ممکن است ماه ها ادامه پیدا کنند.

10 تیر 1400

چرا نباید به حیوانات، مواد استریل کننده بزنیم؟

برای از بین بردن ویروس کرونا روی سطوح، لباس ها و دست ها اغلب از مواد استریل کننده استفاده می کنیم. اما آیا آن را به صورت و موهای خود هم می زنید؟

26 خرداد 1400

ویروس کرونا قشر خاکستری مغز را تغییر می دهد

در تازه ترین آنالیز های صورت گرفته در دانشگاه جورجیا، دانشمندان دریافتند که کووید-19 می تواند حجم ماده خاکستری مغز را تحت تاثیر قرار دهد.

25 خرداد 1400

خواص دمنوش بهار نارنج و طرز تهیه آن

خبرنگاران | سرویس سلامت - یکی از بهترین راه حل ها برای کاهش استرس و اضطراب روزانه و سردرد مصرف بهار نارنج است. امروزه متخصصان علم پزشکی به این باور رسیده اند که مصرف دمنوش های گیاهی از جمله دمنوش بهار نارنج، سردرد های عصبی و میگرن را کاهش می دهند و با ایجاد...

10 اردیبهشت 1400

خبرنگاران بعضی مبتلایان به کرونا بر اثر استرس دچار دیابت شدند

تهران- خبرنگاران- رئیس انجمن دیابت ایران گفت: بعضی از مبتلایان به کرونا به دلیل استرس های فراوان در حین بیماری، به بیماری دیابت دچار شدند.

12 فروردین 1400

تست رئیس خوب بودن؛ در شناخت و درک کارمندان چقدر مهارت دارید؟

تست رئیس خوب بودن میزان توانایی شما در درک کارمندان را بررسی می کند. همه ما ادعا داریم که اگر جای رییس مان بودیم، بهتر ریاست می کردیم. ولی واقعا چقدر این باور حقیقت دارد و چقدر می توانیم از عهده درک کارمندان مان بر بیاییم؟

17 اسفند 1399

با حرف آخر بیشتر آشنا شوید

سالهاست که خانواده ها و دانش آموزان کنکوری دغدغه آزمون سراسری را دارند. چون آینده کاری و موقعیت اجتماعی آنها به موفقیت در این آزمون گره خورده است. در سالهای اخیر به دلایلی از قبیل اشباع بازار کار خیلی از رشته های دانشگاهی، چند رشته محدود در گروه های آزمایشی...

12 اسفند 1399

تعبیر خواب کچل شدن، دیدن کچل شدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب کچل شدن اشاره به عدم اعتماد به نفس دارد. با تعبیر خواب کچل، تعبیر خواب کچل شدن، تعبیر خواب کچل شدن زن و دیدن کچل در خواب همراه ما باشید.

10 اسفند 1399

با استفاده از روغن های غیراشباع در سرخ کردن غذا ممکن است به بدن آسیب برسانید

سرخ کردن مواد غذایی به دلیل جذب چربی بالا، ایجاد بافتی تُرد و طعم و بوی خوب روشی محبوب و پرکاربرد محسوب می شود. این روش پخت و پز همچین میتواند ماندگاری مواد غذایی را بالاتر ببرد.

22 بهمن 1399

خبرنگاران سمن ها در بحران های خوزستان به خوبی عمل کردند

اهواز-خبرنگاران- استاندار خوزستان گفت: کتابخانه ها و سازمان های مردم نهاد در بحران هایی که خوزستان در معرض آنها بوده با ایفای نقش واسطه میان مردم و دولت به خوبی عمل کردند.

9 بهمن 1399

آیا کتک زدن بچه ها برای تربیت آنها ضروری است؟

کتک زدن کودک به طور موقت سوءرفتار را متوقف نموده ولی برای تقویت مسئولیت پذیری و تصمیم گیری درونی کودک و اصلاح بدرفتاری بچه ها کمکی نمی کند.

25 آذر 1399

آیا می توان با مردی که قبلا معتاد بوده ازدواج کرد؟

ازدواج با مردی که قبلا معتاد بوده یا در حال بهبودی می باشد یک ریسک بوده و ضروری است در طی مراحل خواستگاری حتما با یک مشاور و متخصص مشورت گردد.

11 آذر 1399

نماینده دادستان: امامی سکانس های نمایشنامه ای که دیگران نوشته اند را اجرا می کند

نهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار گشت.

6 آذر 1399

تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)

با تعبیر خواب تفنگ و گلوله، تعبیر خواب تفنگ شکاری، تعبیر خواب تیر اندازی کردن با تفنگ، تعبیر خواب تفنگ ساچمه ای و... همراه ما باشید.

15 آبان 1399

غذاهای مفید و مضر برای سلامت قلب

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با تاکید بر اینکه بر اساس تحقیقات اجرا شده، ارتباط مستقیمی میان رژیم غذایی و بیماریهای قلبی وجود دارد، گفت: با دریافت یک رژیم غذایی سالم می توان سلامتی قلب و دستگاه گردش خون را حفظ کرده و ارتقا داد.

14 آبان 1399

دردی به نام فراموشی، عواملی که ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهند

عوامل مختلفی در ابتلا به آلزایمر مؤثر بوده و سرعت بروز این بیماری را افزایش می دهند، اما تحقیقات نشان می دهد بعضی از آنها را می توان با تغییر در شیوه زندگی، مدیریت یا اصلاح کرد.

11 آبان 1399
تعداد: (33)