روانشناسی

خبرنگاران بعضی مبتلایان به کرونا بر اثر استرس دچار دیابت شدند

تهران- خبرنگاران- رئیس انجمن دیابت ایران گفت: بعضی از مبتلایان به کرونا به دلیل استرس های فراوان در حین بیماری، به بیماری دیابت دچار شدند.

12 فروردین 1400

تست رئیس خوب بودن؛ در شناخت و درک کارمندان چقدر مهارت دارید؟

تست رئیس خوب بودن میزان توانایی شما در درک کارمندان را بررسی می کند. همه ما ادعا داریم که اگر جای رییس مان بودیم، بهتر ریاست می کردیم. ولی واقعا چقدر این باور حقیقت دارد و چقدر می توانیم از عهده درک کارمندان مان بر بیاییم؟

17 اسفند 1399

با حرف آخر بیشتر آشنا شوید

سالهاست که خانواده ها و دانش آموزان کنکوری دغدغه آزمون سراسری را دارند. چون آینده کاری و موقعیت اجتماعی آنها به موفقیت در این آزمون گره خورده است. در سالهای اخیر به دلایلی از قبیل اشباع بازار کار خیلی از رشته های دانشگاهی، چند رشته محدود در گروه های آزمایشی...

12 اسفند 1399

تعبیر خواب کچل شدن - دیدن کچل شدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب کچل شدن اشاره به عدم اعتماد به نفس دارد. با تعبیر خواب کچل، تعبیر خواب کچل شدن، تعبیر خواب کچل شدن زن و دیدن کچل در خواب همراه ما باشید.

10 اسفند 1399

با استفاده از روغن های غیراشباع در سرخ کردن غذا ممکن است به بدن آسیب برسانید

سرخ کردن مواد غذایی به دلیل جذب چربی بالا، ایجاد بافتی تُرد و طعم و بوی خوب روشی محبوب و پرکاربرد محسوب می شود. این روش پخت و پز همچین میتواند ماندگاری مواد غذایی را بالاتر ببرد.

22 بهمن 1399

خبرنگاران سمن ها در بحران های خوزستان به خوبی عمل کردند

اهواز-خبرنگاران- استاندار خوزستان گفت: کتابخانه ها و سازمان های مردم نهاد در بحران هایی که خوزستان در معرض آنها بوده با ایفای نقش واسطه میان مردم و دولت به خوبی عمل کردند.

9 بهمن 1399

آیا کتک زدن بچه ها برای تربیت آنها ضروری است؟

کتک زدن کودک به طور موقت سوءرفتار را متوقف نموده ولی برای تقویت مسئولیت پذیری و تصمیم گیری درونی کودک و اصلاح بدرفتاری بچه ها کمکی نمی کند.

25 آذر 1399

آیا می توان با مردی که قبلا معتاد بوده ازدواج کرد؟

ازدواج با مردی که قبلا معتاد بوده یا در حال بهبودی می باشد یک ریسک بوده و ضروری است در طی مراحل خواستگاری حتما با یک مشاور و متخصص مشورت گردد.

11 آذر 1399

نماینده دادستان: امامی سکانس های نمایشنامه ای که دیگران نوشته اند را اجرا می کند

نهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار گشت.

6 آذر 1399

تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)

با تعبیر خواب تفنگ و گلوله، تعبیر خواب تفنگ شکاری، تعبیر خواب تیر اندازی کردن با تفنگ، تعبیر خواب تفنگ ساچمه ای و... همراه ما باشید.

15 آبان 1399

غذاهای مفید و مضر برای سلامت قلب

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با تاکید بر اینکه بر اساس تحقیقات اجرا شده، ارتباط مستقیمی میان رژیم غذایی و بیماریهای قلبی وجود دارد، گفت: با دریافت یک رژیم غذایی سالم می توان سلامتی قلب و دستگاه گردش خون را حفظ کرده و ارتقا داد.

14 آبان 1399

دردی به نام فراموشی، عواملی که ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهند

عوامل مختلفی در ابتلا به آلزایمر مؤثر بوده و سرعت بروز این بیماری را افزایش می دهند، اما تحقیقات نشان می دهد بعضی از آنها را می توان با تغییر در شیوه زندگی، مدیریت یا اصلاح کرد.

11 آبان 1399

10 اتفاق عجیبی که در خواب رخ می دهد

در گزارش زیر از 10 اتفاق عجیبی می گوییم که تا کنون یک راز برای علم باقی مانده اند.

9 آبان 1399

وکیل ملکی در گروه وکلای ایلیا

در این مقاله می خواهیم راجب وکیل ملکی و چگونگی پیدا کردن بهترین وکیل ملکی را برای شما بگوییم و در کجا می گردد بهترین وکیل ملکی را پیدا و از آنها مشاوره حقوقی گرفت.

7 آبان 1399

با نامزد خود چگونه رفتار کنیم؟ (معرفی نکات رفتاری در دوران نامزدی)

در جامعه ما به زمان مابین عقد رسمی تا زمان جشن عروسی و تشکیل خانواده، دوران نامزدی گفته می شود که کیفیت ارتباط زوج ها در این دوران می تواند پیش بینی کننده کیفیت ارتباط آن ها در دوره های بعدی زندگی زناشویی باشد. دوران نامزدی یک دوره حد وسط است که فرد را...

2 آبان 1399

زیره؛ بهترین گزینه برای تقویت سیستم ایمنی بدن!

مجله دلتا/ زیره دانه ای معطر و ضد نفخ است که در آشپزی و پزشکی کاربرد دارد و دارای طبع گرم و خشک است. برای آشنایی با عوارض و خواص زیره همراه مجله دلتا باشید.

18 شهریور 1399

توصیه هایی برای کنترل حملات پانیک

وحشت زدگی یا حمله پانیک لزوما در شرایط های ترسناک رخ نداده و ممکن است به هنگام پیاده روی، غذا خوردن در یک رستوران یا حتی خواب نیز ایجاد شود، از این رو شناختن راه های مقابله با آن ضروری است.

2 شهریور 1399

چرا همه ما تا حدی نژادپرست هستیم؟

خبرنگاران: پژوهشگران می گویند که مغز همه ما تا حدی نژادپرست است؛ اما نگران نباشید، می توانیم از سوگیری هایمان برای بهبود رفتارمان هم استفاده کنیم. به احتمال زیاد شما هم قدری نژادپرستید؛ اما خودتان را سرزنش نکنید، چون تقصیر مغزتان است.

30 مرداد 1399

خبرنگاران شبکه شاد ورودی زودهنگام به فضای مجازی

بروجرد - خبرنگاران - بسیارند والدینی که برنامه تدریجی برای ورود فرزندان خود به فضای مجازی طرح کردند و از این ورود اجباری ناشی از اتصال به شبکه شاد دچار نگرانی هایی شده اند ولی در عین حال آن بخش هم که پیروز به خرید گوشی های هوشمند برای دانش آموزان نشده اند...

18 تیر 1399

آشنایی با خواص انواع کشمش

انگور خشک شده یا همان کشمش، قرن ها پیش به وجود آمده است. کشمش، میوه خشک مغذی است و مانند دیگر خشکبارها در تمام سال یافت می گردد.

9 تیر 1399
تعداد: (25)