تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)

به گزارش بیست آمار، با تعبیر خواب تفنگ و گلوله، تعبیر خواب تفنگ شکاری، تعبیر خواب تیر اندازی کردن با تفنگ، تعبیر خواب تفنگ ساچمه ای و... همراه ما باشید.

تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)

دیدن سلاح هایی مانند تفنگ، کلت، هفت تیر و ... در رویا بنابه گفته تونی کریسپ نویسنده کتاب فرهنگ تفسیر رویا نمایانگر اعتماد به نفس در دفاع از خود در برابر نقدها دیگران است. ترس ها و اضطراب ها، رفتارهایی که از آن ها به عنوان سپر دفاعی در برابر عواطف یا ادراک و وقوف خود استفاده می کنیم (مثلا مردی ممکن است درباره پیر شدن احساس افسردگی کندو از خود در برابر این احساس افسردگی با افکار مثبت دفاع کند) همگی به صورت رویایی شامل اسلحه دیده می شوند.

تعبیر خواب تفنگ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: چنان چه در خواب ببینید که تفنگ دارید کسی را به دوستی بر می گزینید که صدیق و راستگو است. اگر در خواب ببینید که تفنگ های زیادی دارید با جمعی می آمیزید که صداقت و پاکی در رفتار و گفتار یا در محیطی کار می کنند که دوستی لازمه دوام و بقا افراد آن است. برای دختران جوان تفنگ هدف و محبت و عشق است و شوهر، بخصوص اگر ببینند که با تفنگ کسی را هدف قرار می دهند.

تعبیر خواب افتادن تفنگ از دست

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: چنان چه در خواب ببینید که تفنگ از دست شما افتاده دوستی را از دست می دهید که در سختی ها می توانستید بر او متکی باشید و

تعبیر خواب هدیه دریافت تفنگ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر تفنگی یافتید یا کسی به شما هدیه داد با کسی دوستی می کنید که حامی شما خواهد بود.

تعبیر خواب تیر اندازی با تفنگ

بیتون می گوید:

  • اگر در خواب با تفنگ به طرف کسی تیراندازی کنید، نشانه آن است که به راهی خطا خواهید رفت.
  • اگر در خواب کسی با تفنگ به طرف شما تیراندازی کند، علامت آن است که به بیماریی خطرناک دچار خواهید شد و افراد خطاکار شما را ناراحت خواهند ساخت.
  • اگر زنی خواب ببیند با تفنگ تیراندازی می کند، علامت آن است که با دیگران جروبحث و مشاجره خواهد نمود و شهوت نامطلوب او را به تباهی خواهد کشاند.

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: اگر در خواب با تفنگ تیر اندازی کرد وازآن گلوله ای خارج نشد ویا گلوله های آن فاصله زیادی را طی نکرده و در زمین افتاد و قدرت کافی نداشت دلیل بر این است که فرزندش دختر خواهد بود.

تعبیر خواب تفنگ و گلوله

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید:

  • اگر گلوله ها قدرت کافی را داشت و به هدف اصابت کرد دلیل که آن شخص را با دلایل وحجت مقلوب کند.
  • اگر شخصی با گلوله شما را مورد اثابت مورد هدف قرار داد دلیل بر این است که شما را با دلایل کافی قانع خواهد نمود

تعبیر خواب تفنگ ساچمه ای

لیلا برایت می گوید: دیدن تفنگ ساچمه ای در خواب، بیانگر آن است دایما سعی دارید به دیگران دستور دهید. تیراندازی با تفنگ در خواب، نشانه آن است که موضوعی موجب عصبانیت شما می گردد.

تعبیر خواب تفنگ شکاری

آنلی بیتون می گوید:

  • دیدن تفنگ شکاری در خواب، نشانه آن است که مسائل خانواده و فرزندان، شما را نگران و مضطرب خواهد ساخت.
  • تیراندازی با تفنگ دولول شکاری در خواب، نشانه آن است که با چنان محیط سردی در خانواده و اجتماع روبرو می شوید که رفته رفته خلق و خوی ملایم شما به خلق و خویی غضب آلود تبدیل می گردد.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع خواب تفنگ (سلاح گرم) دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

منبع: setare.com
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 657

به "تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید