سلامتی و پزشکی

مدارس و دانشگاه های استان های درگیر با کرونا تا خاتمه سال تعطیل شوند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید مسئولان اجرایی به ویژه در وزارت بهداشت نگرانی مردم درباره ویروس کرونا را درک کنند، گفت که مدارس و دانشگاه های استان های درگیر با کروناویروس تا سرانجام سال تعطیل شوند.

20 فروردین 1399

وزارت علوم در تعطیلی فعالیت آموزشی دانشگاه های کشور تابع نظر وزارت بهداشت است

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره تعطیلی دانشگاه ها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: وزارت علوم تابع برنامه های مقابله و پیشگیری ویروس کرونای وزارت بهداشت است.

20 فروردین 1399

مصوبات کمیته مشترک وزارت بهداشت و شهرداری تهران درباره کرونا

شهرداری تهران نوشت: بر اساس پیش بینی ها درباره امکان شیوع ویروس کرونا با هماهنگی وزارت بهداشت اقداماتی را برنامه ریزی کرده و با حداکثر توان در حال انجام آن ها است.

20 فروردین 1399

خبرنگاران خدمات توزیع برق استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع کرونا غیرحضوری انجام می گردد

اراک - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: خدمات توزیع برق این استان از چهارم اسفندماه جاری تا اطلاع ثانوی، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت غیرحضوری انجام می گردد.

19 فروردین 1399

درخواست برخی نمایندگان تهران برای تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که برخی نمایندگان تهران خواستار تعطیلی مدارس و دانشگاه ها جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شدند.

19 فروردین 1399

خبرنگاران مصوبات یازده گانه دولت لبنان برای مبارزه با کرونا

بیروت - خبرنگاران - گروه بحران در دولت لبنان شنبه شب به ریاست حسان دیاب نخست وزیر این کشور 11 تصمیم برای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا اتخاذ کرد.

19 فروردین 1399

دانشگاه مازندران آماده جلوگیری از شیوع کرونا ویروس است

جلسه اضطراری هیات رئیسه دانشگاه مازندران با موضوع پدافند غیرعامل زیستی در مورد شیوع ویروس کرونا با حضور اعضای جلسه امروز، سوم اسفندماه در دفتر ریاست این دانشگاه تشکیل شد.

19 فروردین 1399

سی بی اس: بیمارستان های آمریکا به دلیل بی پولی کارکنانشان را خانه نشین نموده اند

یک رسانه آمریکایی گزارش داده بعضی از بیمارستان های این کشور به دلیل کمبود منابع اقتصادی کارکنانشان را مجبور نموده اند در خانه بمانند.

19 فروردین 1399

خبرنگاران مدیریت شهری مشهد کوشش خود را برای تامین سلامت شهروندان به کار می گیرد

مشهد- خبرنگاران- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مجموعه مدیریت شهری در کنار سایر دستگاه های دست اندرکار تمام کوشش خود را برای تامین سلامت و آرامش شهروندان برای مقابله با ویروس کرونا به کار می گیرد.

18 فروردین 1399

خبرنگاران ایران و فرانسه در زمینه ادامه همکاری برای مقابله با کرونا تفاهم کردند

لندن - خبرنگاران - بهرام قاسمی سفیر ایران در فرانسه از تفاهم دو کشور برای ادامه همکاری و هم افزایی در چارچوب تبادل اطلاعات و یافته ها و ارسال یاری های لازم برای مقابله با ویروس کرونا اطلاع داد.

18 فروردین 1399

ثبت 57 کرونایی در فرانسه

وزیر بهداشت فرانسه از افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور اطلاع داد.

17 فروردین 1399

سوریه، کشف ابعاد جدید از حمایت های عربستان از تروریست ها، بی خبری پنتاگون از سرنوشت715 میلیون دلار سلاح آمریکایی

بر اساس گزارشی از دفتر بازرسی کل وزارت دفاع آمریکا٬ پنتاگون از سرنوشت 715 میلیون دلار سلاحی که واشنگتن برای گروه های مسلح مخالف نظام سوریه فرستاده بی اطلاع است.

16 فروردین 1399

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل اطلاع داد:بستری 2 مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی

خبرنگاران/مازندران رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از بستری شدن دو مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی این شهرستان اطلاع داد.

16 فروردین 1399

کریمی: از تاج و اسدی بپرسید چرا برخی بدون مدرک، مربی تیم ملی شده اند، تیم ملی همه چیز دارد اما آقایان باز هم شاکی هستند

بازیکن پیشین تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال به بازیکنان پاداش می دهد، لباس خوب می دهد، مسافرت و اردوی خوب و بازی تدارکاتی و همه چیز را در اختیار بازیکنان قرار داده، اما باز هم می بینیم آقایان شاکی هستند.

16 فروردین 1399

کوشش آنکارا برای لغو ویزا با اروپا، ارسال 47 تن تسلیحات از ترکیه برای تروریستها در سوریه

به گزارش خبرنگاران، در پی درخواست رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه از شبه نظامیان برای خلع سلاح و تسلیم 13 نفر در ماه گذشته، حریت هم اکنون با اشاره به خلع سلاح پنج فرد دیگر از اعضای حزب کارگران کردستان از جمله دو زن در استان سیرناک در جنوب شرق این کشور گزارش...

14 فروردین 1399

توزیع سمعک در کشور همانند 200 سال قبل اروپا است

دبیر انجمن علمی شنوایی شناسی با اشاره به اینکه 200 سال قبل اروپایی ها با شاخ گاو نوعی سمعک فراوری می کردند که هنوز کاتالوگ های آن موجود است، گفت : متأسفانه توزیع سمعک در کشور همانند 200 سال قبل اروپا است، همچنین تنظیم سمعک به یک باره امکان ندارد.

14 فروردین 1399

20 پناهجو حین توزیع غذای رایگان در نیجر در اثر ازدحام جمعیت جان باختند

در یک حادثه در کشور آفریقایی نیجر، 20 پناهجو که بیشتر آن ها را زنان و بچه ها شکل می دادند به دلیل ازدحام جمعیت حین دریافت کمک های بشردوستانه جان باختند.

13 فروردین 1399

راه اندازی مرکز عرضه محصولات صنایع دستی در البرز

خبرنگاران/البرز استاندار البرز با بیان این که اشتغالزایی و مهارت افزایی بهبودیافتگان خود پیشگیری از بازگشت مجدد به چرخه آسیب های اجتماعی است، در ادامه از تصویب راه اندازی مرکز عرضه محصولات صنایع دستی با رویکرد اشتغالزایی بهبودیافتگان خبر داد و بر...

13 فروردین 1399

لیگ قهرمانان اروپا، شروع مرحله حذفی با 2 نبرد متفاوت در مادرید و دورتموند

مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا امشب (سه شنبه) با 2 بازی جذاب در مادرید و دورتموند شروع می گردد.

13 فروردین 1399

از بازی در آموزشگاه تا کاپیتانی در باشگاه؛ اسطوره هایی از جنس وفاداری

در یکی دو دهه اخیر بازیکنانی وجود داشته اند که کار خود را از تیم های پایه و آموزشگاه یک باشگاه شروع نموده و تا کاپیتانی تیم اصلی و اسطوره شدن در همان باشگاه نیز پیش رفته اند.

11 فروردین 1399
تعداد: (49)