اخبار سیاسی

مرگ معاون حاکم دبی، خودداری أبوظبی از بیان علت

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، محمد بن راشد آل مکتوم نایب رئیس دولت امارات، نخست وزیر و حاکم دبی امروز چهارشنبه از مرگ برادرش حمدان بن راشد آل مکتوم اطلاع داد.

25 فروردین 1400

خبرنگاران جنبش انصارالله: حقوق انسانی یمنی ها قابل چانه زنی نیست

تهران- خبرنگاران- سخنگوی جنبش انصارالله و رییس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن تلاش های ائتلاف متجاوز سعودی برای معامله و چانه زنی بر سر پرونده انسانی در یمن و ارتباط دادن آن با پرونده های نظامی و سیاسی را مردود دانست و تاکید کرد که حقوق انسانی قابل...

24 فروردین 1400

تمامی واکسن های وارداتی مورد تایید وزارت بهداشت است

تهران (پانا) - مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت سیاست وزارت بهداشت واکسیناسیون آحاد مردم به صورت رایگان است و واکسن های وارداتی شرکت های خصوصی نیز از آن ها خریداری خواهد شد.

23 فروردین 1400

آیا کسانی که در انتخابات شرکت می نمایند واکسن کرونا می زنند؟ خبرنگاران

مشاور وزیر بهداشت درباره شایعه تزریق واکسن به کسانی که در انتخابات شرکت می نمایند نوشت: این خبر یک دروغ خنده دار است.

21 فروردین 1400

معترضان در ذی قار خواهان برکناری الکاظمی شدند خبرنگاران

موج اعتراض ها و ناآرامی ها در استان ذی قار عراق طی چند هفته اخیر حتی با استعفای استاندار آن، همچنان ادامه دارد و شب گذشته، تظاهرات کنندگان اعلام کردند که تا نخست وزیر استعفا نکند؛ به خانه های خود بازنخواهند گشت.

20 فروردین 1400

ساخت 24 سرود و نماهنگ از سوی انجمن سرود-نمایش

خبرگزاری خبرنگاران-رییس انجمن سرود-نمایش کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از ساخت 24 سرود و نماهنگ استانی و کشوری از سوی اعضای این انجمن در طول دوره فعالیت آن خبر داد.

19 فروردین 1400

کدخدایی: نامزدی اشخاص با سابقه نظامی در انتخابات منع قانونی ندارد

تهران (پانا) - سخنگوی شورای نگهبان به نمایندگان مجلس توصیه کرد که نظرات غیررسمی را به نقل از شورای نگهبان به عنوان نظر رسمی اعلام نکنند.

16 فروردین 1400

با آمار دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آمریکا و کانادا آشنا شویم

براساس گزارش سازمان علمی و فرهنگی ملل متحد یونسکو در سال 1396 (2017 م) مجموع دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور 50 هزار و 392 نفر است.

16 فروردین 1400

تاخیر در تصویب بودجه 2021عراق به سهم اقلیم از بودجه ارتباطی ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از السومریه، ائتلاف مجلسی سائرون عراق خاطرنشان کرد وجود اختلافاتی که درباره سهم اقلیم کردستان عراق از بودجه وجود دارد، عامل تاخیر در تصویب بودجه توسط نمایندگان مجلس نیست.

14 فروردین 1400

خبرنگاران نماینده دموکرات خواهان توقف کامل فروش تسلیحات نظامی به عربستان شد

تهران- خبرنگاران- روهیت خانا نماینده دموکرات کالیفرنیا از دولت جوبایدن خواست فروش تسلیحات نظامی به عربستان سعودی را به صورت کامل متوقف کند.

9 فروردین 1400

نشست مجازی رهبران ژاپن، آمریکا، استرالیا و هند برگزار می گردد

روزنامه ماینیچی ژاپن از برگزاری نشست مجازی رهبران چهار کشور ژاپن، آمریکا، استرالیا و هند در روز آدینه هفته جاری اطلاع داد.

8 فروردین 1400

مجلس تفحص از مالیات اپراتور ها را کلید می زند، سازمان برنامه کم اظهاری وزارت ارتباطات را تایید کرد خبرنگاران

رئیس کمیته فرهنگی و جمعیت کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در مجلس با اشاره به گام بلند مجلس با ورود به موضوع حق السهم دولت از اپراتورها، گفت: مجلس درباره عملکرد و هزینه کرد حق السهم دولت از اپراتور ها تحقیق و تفحص می نماید.

7 فروردین 1400

خبرنگاران فعالیت هیات ورزشی ناشنوایان آبادان تعلیق شد

آبادان - خبرنگاران - رییس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: فعالیت هیات ورزشی ناشنوایان و کم شنوایان این شهرستان به دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا تعلیق شد.

6 فروردین 1400

سنای آمریکا استیضاح ترامپ را مطابق قانون اساسی دانست

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مجلس سنای آمریکا شامگاه روز سه شنبه به وقت محلی طرحی را با موافقت 56 سناتور (در برابر 44 رأی مخالف) تصویب کرد که طبق آن فرایند استیضاح دونالد ترامپ مطابق با قانون اساسی است.

2 فروردین 1400

ظریف: حمایت ایران از سوریه به ویژه در زمینه مبارزه با تروریسم ادامه دارد

ظریف حمایت ایران از سوریه را در تمامی زمینه ها به ویژه در زمینه مبارزه با تروریسم برای بازگشت امنیت وثبات به سراسر خاک سوریه مورد تاکید قرار داد.

30 اسفند 1399

مدیر کارزار استیضاح ترامپ خواستار ادای شهادت تحت سوگند شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، جامی راسکین نماینده ایالت مریلند در کنگره آمریکا که مدیریت کارزار استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین ایالات متحده را برعهده دارد، روز پنج شنبه با انتشار نامه ای غیررسمی خطاب به دونالد ترامپ، خواستار شهادت...

25 اسفند 1399

صعود به جام جهانی قطر اولویت ملی است، ریل گذاری شفاف خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران، منصور قنبرزاده پس از انتصاب به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: از اعتماد اعضای هیات رئیسه و شخص آقای عزیزی خادم سپاسگزارم. امیدوارم بتوانم به مجموعه فوتبال یاری کنم.

25 اسفند 1399

خبرنگاران دخالت در امور بخش خصوصی بدعت خطرناکی است

کرمانشاه - خبرنگاران- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی کرمانشاه دخالت در امور بخش خصوصی استان کرمانشاه را بدعت خطرناکی دانست و گفت: اتاق بازرگانی درخواست های غیرمنطقی را نمی پذیرد و هرگز در بازی های سیاسی وارد نخواهد شد.

24 اسفند 1399

شریعتمداری در نشست گرامیداشت روز زن از افزایش 5 برابری مشارکت مالی زنان در 4 دهه گذشته اطلاع داد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر مشارکت دادن سیستماتیک زنان در حوزه های مدیریتی تاکید نمود و تشکیل کانون صنفی بانوان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به وسیله انتخابات و با هدف بهره مندی از توان زنان در این زمینه ضروری دانست.

23 اسفند 1399

دوئل سخت اردوغان با دموکراسی نسل جدید

رئیس جمهوری ترکیه معترضان انتصاب یک سیاستمدار حامی دولت برای کرسی ریاست دانشگاه بغازیچی، بهترین دانشگاه این کشور را تروریست خواند و بی توجه به خواست آنها که بسیاری نیز از دانشجویان این دانشگاه بودند، بر سرکوب آنها تأکید کرد و جنبش های دگرباشی را نیز...

20 اسفند 1399
تعداد: (245)