اخبار سیاسی

تبیین راهکارهای کارآفرینانه در مواجهه با شکست

کارآفرینان سطح دهم می دانند و باور دارند که تعادل داشتن در رفتار شغلی بسیار حائز اهمیت است. آن ها می دانند که اگر بخواهند همه افرادی که طرفدارشان نیستند را مجاب نمایند، تنها طرفدارانی می مانند که تمامی کارهای آن ها را تأیید می نمایند و این موجب توقف پیشرفتشان...

6 آبان 1399

دولت موظف است مصوبه مجلس برای خروج نظامیان آمریکایی رااجرا کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، کاطع الرکابی عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق گفت که مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور باید مصوبه مجلس را مبنی بر بیرون کردن نظامیان خارجی از عراق اجرا کند.

6 آبان 1399

احتمال استیضاح وزیر اقتصاد در صورت عدم خلع ید مالک شرکت هفت تپه، نحوه واگذاری مشکل دارد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: بی توجهی به لغو قرارداد شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه استیضاح وزیر را در پی دارد.

4 آبان 1399

از چه طریقی می توان به بورس کمک کرد؟

رئیس سازمان بورس گفت: در صورت انتقال یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار، این نقدینگی می تواند به بازار گردانی بازار سرمایه کمک شایانی کند.

1 آبان 1399

نکات مهم اعاده دادرسی کیفری

همانطور که می دانید اعاده دادرسی هم در مورد پرونده های حقوقی هم در پرونده های کیفری کاربرد دارد ولی موضوع بحث مقاله حاضر صرفا در مورد اعاده دادرسی در پرونده های کیفری است.

30 مهر 1399

حضور علی نژاد و دبیر در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

معاون وزیر ورزش و رئیس فدراسیون کشتی در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک شرکت کردند.

29 مهر 1399

بانک مرکزی، تعمیق تدریجی معاملات سامانه نیما

خبرنگاران - رئیس کل بانک مرکزی گفت: علی رغم مسائل تجاری ناشی از شیوع کرونا و تداوم تحریمهای ظالمانه، در 5ماهه اول سال، نزدیک 15میلیارد دلار برای واردات کشور تأمین ارز کرده ایم.

28 مهر 1399

نحوه فعالسازی بسته اینترنت شاد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام در خصوص نحوه فعالسازی بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان توضیح داد و توصیه هایی را برای مراقبت والدین از فرزندان در فضای مجازی عنوان کرد.

27 مهر 1399

بورل: لیبی همچنان اولویت اصلی اتحادیه اروپا است

به گزارش خبرنگاران، جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری از ملاقات خود با فائز السراج نخست وزیر دولت وفاق ملی لیبی و اعضای کابینه وی در طرابلس اطلاع داد.

25 مهر 1399

رهبر کره شمالی با این ویدئو به شایعات خاتمه دادتصاویر ، رهبر کره شمالی پس از شایعه به کما رفتن آفتابی شد

پس از ادعای دیپلمات کره جنوبی مبنی بر اینکه کیم جونگ اون به کما رفته است پیونگ یانگ تصاویر جدیدی از وی منتشر کرد. خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام نمود کیم جونگ اون ریاست نشست عالی ترین کمیسیون حزب کارگر را برعهده داشت. ویدئویی از رهبر کره شمالی ببینید.

24 مهر 1399

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی مصطفی قانعی را به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.

23 مهر 1399

فورتنایت از روی اپ استور و پلی استور حذف شد؛ قضیه چیست؟

اپیک گیمز، سازنده بزرگترین بازی ویدیویی حال حاضر دنیا، شمشیر را مقابل اپل و گوگل از رو بسته است؛ این شرکت سال هاست از سیاست های اپ استور و پلی استور درباره امکاناتی که به شرکت ها ارائه می دهند، شاکی است و دیروز تصمیم گرفت تا روی نسخه موبایل فورتنایت،...

22 مهر 1399

کوبا وسوریه باید باهمکاری یکدیگر دربرابر تحریم های آمریکا بایستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سانا، میگوئل پرگا سفیر کوبا در سوریه در جریان مراسمی به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد روابط دیپلماتیک میان 2 کشور گفت که کوبا برای تقویت همکاری ها و روابط مشترکش با سوریه در تمام زمینه ها تمایل دارد.

20 مهر 1399

غرب آسیا نبردگاه جدید چین با آمریکاست؛ این بار به وسیله ایران! ، پیمان تهران-پکن خبر بد برای غرب

مجلّه سیاست خارجی آمریکا نوشت: پیمان راهبردی [25 ساله راهبردی] تهران و پکن یک صندلی مهم به چین [در غرب آسیا] می دهد و اقتصاد ایران را قدرتمند خواهد نمود.

17 مهر 1399

برنامه وزارت ارتباطات برای ترافیک اینترنت در ترم تحصیلی آینده

معاون وزیر ارتباطات از برگزاری جلسه با وزارت علوم برای آنالیز مسائل فنی آموزش مجازی دانشگاهها خبرداد و گفت: امکان استفاده از تعرفه ترجیهی برای ترافیک آموزش مجازی این مراکز پیش بینی شده است.

15 مهر 1399

خبرنگاران همه شرایط برای برگزاری کنکور در استان کرمانشاه فراهم است

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امنیتی استانداری و رییس کمیسیون حفاظت از آزمون کرمانشاه گفت: همه شرایط از جمله امنیت مطلوب برای برگزاری کنکور در سطح استان فراهم شده و همزمان با سراسر کشور این آزمون ملی در 240 حوزه امتحانی و در سطح کلیه شهرستان های استان...

14 مهر 1399

نتیجه اقدامات برای کاهش قیمت مرغ تا دو هفته دیگر تعیین می گردد

خبرنگاران : وزیر جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای پایین آمدن قیمت مرغ اطلاع داد و گفت: احتمالا ظرف دو هفته آینده نتایج این اقدامات تعیین خواهد شد.

11 مهر 1399

به شرایط آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی رسیدگی کنید!

تشکل های دانشجویی شمال غرب کشور در نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش با توجه به انتشار خبر دستگیری مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی به اتهام سوء استفاده های اقتصادی، خواهان رسیدگی بیشتر به شرایط استان آذربایجان شرقی شدند.

7 مهر 1399

چرا اتحاد نفتی ایران و چین از اهمیت بالایی برخوردار است؟

توافقنامه میان چین وایران می تواند به توسعه جدی روابط نظامی دو کشور و فروش صنایع دفاعی و نظامی چینی به ایران منجر گردد.

4 مهر 1399

کنترل اپیدمی کرونا نیازمند مدیریت هوشمند است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، امیر ناظمی در یک برنامه تلویزیونی با تأکید بر نقش کلان داده ها در مدیریت هوشمند بیماری کرونا، در خصوص اهم اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: معین نقشه شیوع بیماری، معین نقاط پرتردد، محاسبه نقاط...

3 مهر 1399
تعداد: (162)