کسب و کار

باشگاه پرسپولیس: مگر بیمارستان ها به دلیل درگذشت پزشکان و پرستاران تعطیل شدند؟، بعضی به دنبال موج سواری هستند

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به خبر درگذشت فوتبالیست نوجوان ایرانی و صحبت های مطرح شده درباره آن توسط بعضی اهالی فوتبال واکنش نشان داد.

21 تیر 1399

برای کسب درآمد ویدیوهای آموزشی بسازید

زمانی که شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد کمپین بازاریابی و فروش هستید، باید به این نکته توجه کنید که مخاطبان قدرت و تخصص شما را با تمام وجود درک کنند که تحقق این امر به وسیله ویدیو تا تولید یک محتوای بی روح متنی بسیار آسان تر خواهد بود. یکی از مهم ترین...

20 تیر 1399

کرونا در اروپا، از نابودی بیش از 100 هزار شغل در آلمان تا احتمال مرگ کرونایی بیشتر از آمارهای رسمی در اسپانیا

جدیدترین اخبار کرونا در اروپا حاکی از آن است که این بحران به نابودی بیش از 100 هزار شغل در آلمان منجر شده و مرگ و میرهای کرونایی واقعی در اسپانیا هم احتمالا بیشتر از آمار رسمی اعلام شده بوده است.

15 تیر 1399

اقدامات پیشگیرانه و حفاظتی سعدآباد در دوران کرونا تشریح شد

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به تمامی روزه داران به تشریح فعالیت های اجرا شده در مجموعه سعدآباد پرداخت و بر ضرورت حفظ ارتباط با مخاطبان مجموعه در مقطع زمانی، اعمال محدودیت های وضع شده در شرایط حاکم بر فضای اجتماعی،...

5 تیر 1399

سازمان جهانی جهانگردی: صنعت جهانگردی برای بهبود مالی اتحادیه اروپا حیاتی است

آمار منتشره توسط شورای جهانگردی (سازمان جهانی جهانگردی)، که نماینده بخش خصوصی جهانگردی جهانی است، نقش اساسی این صنعت را در سال گذشته در بخش اقتصاد اتحادیه اروپا نشان می دهد. در طول سال 2019، مسافرت و جهانگردی مسئولیت 22.5 میلیون شغل یا 11٪ از کل نیروی کار...

3 تیر 1399

معرفی پاسیوی پوشیده، تکه از خانه برای تمام فصول

ایده های پاسیوی پوشیده در تمام سال کاربردی است و مطمئناً ارزش فروش فضای شما را نیز تقویت می نماید. نکته منطقی این است که از آب و هوای مناسب و احساس دلنشین باغ و فضای بیرون بهره ببرید. استخدام یک معمار حرفه ای و پیمانکاران عمومی برای ساخت پاسیو را در نظر...

30 خرداد 1399

احتکار فرکانس با احتکار ماسک چه فرقی دارد؟

این روزها میزان استفاده کاربران از اینترنت به دلیل شیوع کرونا و در امتداد آن دور کاری و آموزش آنلاین مراکز علمی، افزایش چشمگیری پیدا نموده است تا آنجا که برحسب داده ها، این میزان مصرف اینترنت همراه به حدود 2.5 برابر رسیده است. یعنی 70 میلیون مصرف کننده...

26 خرداد 1399

نرخ شکست 54 درصدی در استارتاپ های آفریقایی

میزان شکست استارتاپ های آفریقایی در فاصله سال های 2010 تا 2018 برابر با 54 درصد بوده است که این میزان در برابر 67 درصد شکست استارتاپ های ایالات متحده آمریکا و 90درصد شکست شرکت های هندی در همان زمان، نرخ کمتری را نشان می دهد

26 خرداد 1399

باشگاه تاتنهام کارکنان اخراجی اش را برگرداند

باشگاه تاتنهام از تصمیم قبلی خود برای کاهش دادن مخارجش منصرف شد و کارمندان اخراجی اش را برگرداند.

17 خرداد 1399

نرخ بیکاری کانادا زیر 6 درصد باقی ماند

همان گونه که توسط فعالان بازار پیش بینی می شد، نرخ بیکاری کانادا تا انتها ماه می بدون تغییر نسبت به ماه گذشته در سطح 5.8 درصد باقی ماند.

17 خرداد 1399

تار و پود فرش هایی که به عشق حضرت زینب کبری (س) گره می خورد

تعدادی از بانوان خیر و مومن در استان چهارمحال و بختیاری برای ساخت صحن حضرت زینب کبری (س) فرش می بافند.

17 خرداد 1399

خسارت 2 میلیارد دلاری ازبکستان از عضویت در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

نماینده حزب دموکراتیک ملی ازبکستان گفت: در صورت عضویت این کشور به اتحادیه اقتصادی اوراسیا سالانه در حدود 2 میلیارد دلار کاهش تولید خواهیم داشت که باعث از بین رفتن 100 هزار شغل خواهد شد.

15 خرداد 1399

دژپسند: 20 درصد دارایی های دولت تجدید ارزیابی می شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه با معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: قرار است حداقل 20 درصد دارایی های دولت تجدید ارزیابی شود، همچنین برای سهولت کار گمرک علاوه بر جهت سبز، جهت آبی هم ایجاد شود که نظارت های مضر در گمرک برداشته شود.

13 خرداد 1399

آخرین حدس ها درباره میزان افزایش حداقل مزد

به گزارش تجارت نیوز، جلسات شورای عالی کار برای تعیین افزایش حقوق کارگران در روزهای پایانی سال گذشته به نتیجه نرسید و قرار است در روزهای آینده دوباره برگزار گردد.

10 خرداد 1399

مستمری کم بازنشستگان تامین اجتماعی موجب افزایش فقر آن ها شده، روش فعلی ناآکارآمد است

خدابنده گفت: مستمری پایین و درآمد کم بازنشستگان تامین اجتماعی موجب کاهش قدرت خرید و افزایش فقر شده است.

8 خرداد 1399

یونان جزایر خالی از سکنه خود را می فروشد

خبرنگاران: یک نشریه آلمانی از تصمیمات دولت یونان برای فروش بعضی جزایر خالی از سکنه خود به منظور پرداخت بدهی های بالایش اطلاع داد.

8 خرداد 1399

خبرنگاران فراهم کردن شرایط دورکاری برای زنان باردار آذربایجان غربی

ارومیه- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: ستاد مقابله با کرونای استان شرایط دورکاری زنان باردار شاغل در ادارات را فراهم کند.

6 خرداد 1399

خبرنگاران برگزاری مجازی کلاس درس دانشگاه های آذربایجان شرقی

تبریز - خبرنگاران - کلاس های درس دانشگاه های پیغام نور و آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از شانزدهم فروردین ماه جاری به صورت مجازی خواهد بود.

3 خرداد 1399

تمام واحدهای مسکن مهر گیلان شهریور 94 به متقاضیان واگذار می گردد

خبرنگاران:مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه در هفته تعاون سال جاری یک هزار و 978 واحد مسکونی مسکن مهر تحویل اعضا می گردد، گفت: تا شهریور ماه 94 تمام واحدهای مسکن مهر گیلان که در قالب تعاونی است به متقاضیان تحویل داده می گردد.

25 اردیبهشت 1399

یک مقام دیگر دولت ترامپ را ترک کرد

ایسنا نوشت: راسل ای تراورس، از افراد کارکشته و قدیمی اطلاعاتی از پستش به عنوان مدیر موقت مرکز ضدتروریسم آمریکا برکنار شد.

19 اردیبهشت 1399
تعداد: (57)