میرزایی در لرستان اطلاع داد: صندوق های بازنشستگی 6 بنگاه مالی فعال و 6 طرح سرمایه گذاری در حال انجام دارند

به گزارش بیست آمار، معاون امور مالی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 6 طرح مالی توسط شستا و صندوق بازنشستگی کشوری در لرستان اجرا می گردد.

میرزایی در لرستان اطلاع داد: صندوق های بازنشستگی 6 بنگاه مالی فعال و 6 طرح سرمایه گذاری در حال انجام دارند

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، حجت الله میرزایی روز پنجشنبه در جلسه مشترک شورای گفت و گوی دولت ، بخش خصوصی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در اتاق بازرگانی خرم آباد اظهارکرد: شستا در گذشته با سرمایه گذاری در 4 بنگاه مهم سیمان دورود، داروسازی اکسیر ،داروسازی زاگرس فارمد و فولاد و چدن درود نقش مهمی در توسعه صنعتی و اشتغال لرستان ایفا نموده و صندوق کشوری با سرمایه گذاری در کشت و صنعت دامپروری دو هزار راسی الیگودرز و پگاه خرم آباد و دو هتل ایرانگردی خرم آباد و الیگودرز برای توسعه صنایع غذایی و گردشگری استان گام های عظیمی برداشته است.

به گفته وی،در حال حاضر نیز شستا طرح های سرمایه گذاری بسیار عظیمی در لاستیک سازی الیگودرز ، شیرخشک بروجرد و دامپروری شش هزار راسی دلفان ، فاز چهار سیمان دورود و یک مرکز عظیم توزیع دارو در نورآباد در حال انجام دارد.

میرزایی با بیان این که این طرح ها اعتبارات سنگینی دارند، ادامه داد: تنها لاستیک سازی الیگودرز بیش از پنج هزار میلیارد تومان منابع احتیاج دارد.

وی با بیان این که این طرح های لرستان در غرب کشور بیشترین تعداد طرح های شستا هستند ، اضافه نمود: مهمترین مشکل لاستیک سازی الیگودرز تخصیص ارز است که در حال پیگیری است و پیش بینی می گردد به دلیل حجم بالای سرمایه گذاری حدود سه سال طول بکشد.

میرزایی بیان کرد:کشت و صنعت دامپروری دوهزار راسی الیگودرز توسط صندوق بازنشستگی کشوری در حال انجام است و تا انتها سال به ظرفیت کامل می رسد و مراحل خریداری دام سنگین برای این واحد صورت گرفته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 689

به "میرزایی در لرستان اطلاع داد: صندوق های بازنشستگی 6 بنگاه مالی فعال و 6 طرح سرمایه گذاری در حال انجام دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرزایی در لرستان اطلاع داد: صندوق های بازنشستگی 6 بنگاه مالی فعال و 6 طرح سرمایه گذاری در حال انجام دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید