اخبار اقتصادی

کرونا رمقی در جان گردشگری نگذاشته است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کرونا رمقی در جان گردشگری نگذاشته است.

3 آذر 1399

خبرنگاران 133 فعالیت آماری در استان مرکزی هدفگذاری شد

اراک - خبرنگاران - معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: 133 فعالیت آماری در قالب 28 طرح ویژه در سال جاری در این این استان هدفگذاری شده که 60 درصد آن محقق شده و بقیه در دست اجرا است.

1 آذر 1399

میرزایی در لرستان اطلاع داد: صندوق های بازنشستگی 6 بنگاه مالی فعال و 6 طرح سرمایه گذاری در حال انجام دارند

معاون امور مالی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 6 طرح مالی توسط شستا و صندوق بازنشستگی کشوری در لرستان اجرا می گردد.

30 آبان 1399

فاصله بین سامسونگ و هواوی در بازار موبایل بیشتر شده است

در ماه آوریل (فروردین-اردیبهشت) هواوی پیروز شد عنوان بزرگترین سازنده گوشی های هوشمند را از آن خود کند. اما حالا طبق گزارش Counterpoint Research، سامسونگ در ماه آگوست (مرداد-شهریور) توانسته بار دیگر صدرنشین بازار موبایل گردد و 22 درصد از سهم بازار جهانی را از آن خود...

29 آبان 1399

برنامه بازیکنان پرسپولیس برای جلسه با رسول پناه

به گزارش خبرنگاران، کاروان تیم فوتبال پرسولیس در حالی یکشنبه شب از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره که به میزبانی کشور قطر برگزار گردید به تهران بازگشت که شاگردان یحیی گل محمدی پیروز به صعود به فینال این مسابقات شدند.

27 آبان 1399

نوکیا اینترنت را به ماه می برد

ناسا قراردادی با نوکیا امضا کرده تا اینترنت 4G را در سطح ماه برای فضانوردان فراهم کند.

26 آبان 1399

افراد حقیقی هم میتوانند مسکن ملی بسازند؟

متقاضیانی که قصد دارند در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساخت و ساز نمایند اگر شرایط پنج گانه این طرح از جمله سبز بودن فرم ج را داشته باشند می توانند به شکل گروهی تقاضای دریافت زمین دولتی بدهند و با استفاده از آورده خود و وام حداکثر 100 میلیون تومانی 18 درصد صاحبخانه...

26 آبان 1399

خبرنگاران نگاه منتقدین دولت درباره تاثیر تحریم ها بعد از انتخابات سال آینده تغییر خواهد نمود

تهران- خبرنگاران- کارشناس مسائل بین الملل گفت: اگر امروز منتقدین با انگیزه های سیاسی نقش و تاثیر تحریم ها را در شرایط مالی کشور ناچیز می دانند، ممکن است بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده نوع نگاه آنان نسبت به تحریم ها تغییر کند.

25 آبان 1399

مطالعات باستان شناسی در حوضۀ آبریز زاینده رود و نتایج جالبِ حاصل از آن

خبرنگاران/اصفهان تابستان سال های 1397 و 1398، بابک رفیعی علوی و علی شجاعی اصفهانی از گروه باستان شناسی دانشگاه هنر اصفهان، با بررسی یکی از بخش های حوضۀ آبریز زاینده رود در منطقۀ کفرود-ورزنه و سپس کاوش در سه محوطه، پیروز به کشف بقایای زیستی مربوط به هزاره...

24 آبان 1399

راهکارهایی برای کاهش تخلفات کارت بازرگانی

مرکز پژوهش های مجلس با آسیب شناسی شرایط صدور کارت بازرگانی به ارائه راهکارهای اصلاحی برای کاهش تخلفات آن پرداخت.

23 آبان 1399

تاثیر ترویج دانش کشاورزی بر توسعه پایدار روستا

خبرنگاران/خراسان رضوی استاد توسعه و ترویج مکانیزاسیون کشاورزی گفت: رشته ترویج کشاورزی، نقش بسیار مهمی در توسعه پایدار روستا دارد و تحقیق بدون ترویج نمی تواند با توسعه روستایی ارتباط برقرار کرده و در توسعه روستایی پیروز باشد.

21 آبان 1399

حفظ برجام به نفع امنیت اروپایی هاست

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: بدون این توافقنامه (برجام)، ایران می تواند سلاح های هسته ای خود را فراوری کند، چرا برجام این قدر مهم است؟ زیرا به نفع امنیت ما اروپایی ها است.

19 آبان 1399

واکنش آنکارا به مخالفت کمیسیون اتحادیه اروپا با عضویت ترکیه

وزارت خارجه ترکیه در بیانیه ای که روز سه شنبه منتشر کرد به گزارش کمیسیون اتحادیه اروپا درباره عضویت این کشور در این اتحادیه واکنش نشان داد.

19 آبان 1399

انتقاد ترامپ از سختگیری سازمان غذا و داروی آمریکا در بحث واکسن

رئیس جمهوری آمریکا از توصیه های تازه سازمان غذا و داروی کشورش درباره واکسن کرونا انتقاد کرد و از آن به عنوان یک حمله سیاسی دیگر یاد کرد.

18 آبان 1399

تعبیر خواب تفنگ (سلاح گرم)

با تعبیر خواب تفنگ و گلوله، تعبیر خواب تفنگ شکاری، تعبیر خواب تیر اندازی کردن با تفنگ، تعبیر خواب تفنگ ساچمه ای و... همراه ما باشید.

15 آبان 1399

عیدی کارکنان در سال آینده چقدر است؟

دولت برای عیدی کارکنان در سال آینده رقم یک میلیون و 500 هزار تومان را پیش بینی کرده است.

12 آبان 1399

دردی به نام فراموشی، عواملی که ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهند

عوامل مختلفی در ابتلا به آلزایمر مؤثر بوده و سرعت بروز این بیماری را افزایش می دهند، اما تحقیقات نشان می دهد بعضی از آنها را می توان با تغییر در شیوه زندگی، مدیریت یا اصلاح کرد.

11 آبان 1399

تبیین راهکارهای کارآفرینانه در مواجهه با شکست

کارآفرینان سطح دهم می دانند و باور دارند که تعادل داشتن در رفتار شغلی بسیار حائز اهمیت است. آن ها می دانند که اگر بخواهند همه افرادی که طرفدارشان نیستند را مجاب نمایند، تنها طرفدارانی می مانند که تمامی کارهای آن ها را تأیید می نمایند و این موجب توقف پیشرفتشان...

6 آبان 1399

احتمال استیضاح وزیر اقتصاد در صورت عدم خلع ید مالک شرکت هفت تپه، نحوه واگذاری مشکل دارد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: بی توجهی به لغو قرارداد شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه استیضاح وزیر را در پی دارد.

4 آبان 1399

با نامزد خود چگونه رفتار کنیم؟ (معرفی نکات رفتاری در دوران نامزدی)

در جامعه ما به زمان مابین عقد رسمی تا زمان جشن عروسی و تشکیل خانواده، دوران نامزدی گفته می شود که کیفیت ارتباط زوج ها در این دوران می تواند پیش بینی کننده کیفیت ارتباط آن ها در دوره های بعدی زندگی زناشویی باشد. دوران نامزدی یک دوره حد وسط است که فرد را...

2 آبان 1399
تعداد: (219)