سیگنال کارکنان بیشتری استخدام می نماید

به گزارش بیست آمار، برنامه پیغام رسان سیگنال در پی رشد کم سابقه شمار کاربران، به دنبال استخدام افراد بیشتری به منظور تقویت سرویس و حمایت از زیرساخت است.

سیگنال کارکنان بیشتری استخدام می نماید

اپلیکیشنهای پیغام رسان سیگنال و تلگرام از اعتراضات گسترده کاربران به تغییر شرایط استفاده از سرویس واتس اپ سود برده و شاهد افزایش شمار کاربرانشان در روزهای اخیر بوده اند.

تلگرام روز چهارشنبه خاطرنشان کرد شمار کاربران جهانی این پیغام رسان از مرز 500 میلیون نفر عبور نموده است.

برایان اکتون که یکی از موسسان واتس اپ بوده و پس از فروش این اپلیکیشن به شرکت فیس بوک، آن را ترک کرد و یکی از موسسان بنیاد سیگنال شد، درباره دیتای مربوط به سیگنال شرح نداد و تنها خاطرنشان کرد که رشد این برنامه در روزهای اخیر عمودی بوده است.

اکتون در ایمیلی به رویترز گفت: ما هفته گذشته شاهد رشد کم سابقه ای بودیم و به دلیل این رشد بالا علاقمند به یافتن افراد بااستعدادتری هستیم.

سیگنال روی بهبود قابلیتهای چت ویدیویی و گروهی کار می نماید تا بتواند با واتس اپ، تیمز مایکروسافت و سایر اپلیکیشنهای کنفرانس ویدیویی که به بخش ضروری از زندگی روزمره افراد در یک سال گذشته تبدیل شده اند بهتر رقابت کند.

طبق اعلام شرکت تحلیل آمار سنسور تاور، سیگنال طی هفت روز گذشته توسط 17.8 میلیون کاربر دانلود شده که رشد 62 برابری نسبت به هفته پیش را نشان می دهد. در مقابل واتس اپ در همین مدت توسط 10.6 میلیون کاربر دانلود شد که 17 درصد کاهش داشته است.

مدافعان حریم خصوصی با اشاره به سابقه ضعیف فیس بوک در حمایت از منافع مصرف نمایندگان وقتی پای کنترل دیتای آنها پیش می آید، از تغییرات واتس اپ انتقاد نموده و بسیاری از آنها پیشنهاد نموده اند کاربران به پلتفرمهای دیگر کوچ نمایند.

بنیاد سیگنال که یک سازمان غیرانتفاعی است در سیلیکون والی واقع شده است و در حال حاضر بر اپلیکیشن سیگنال نظارت دارد که در فوریه سال 2018 راه اندازی شد و برایان اکتون 50 میلیون دلار بودجه اولیه آن را فراهم کرد.

این اپلیکیشن از آن موقع با کمکهای اقتصادی اداره می گردد و الون ماسک، مدیرعامل تسلا یکی از حامیان آن بوده است. اکتون خاطرنشان کرد هیچ برنامه ای برای جست و جوی منابع دیگر تامین اقتصادی وجود ندارد.

بر اساس گزارش رویترز، اکتون گفت: حریم خصوصی برای میلیونها نفر به حد کافی اهمیت دارد و ما در کوشش برای نشان دادن آن هستیم که جایگزین دیگری برای مدلهای تجاری مبتنی بر تبلیغات که از حریم خصوصی کاربران بهره برداری می نمایند، وجود دارد.،ایسنا

بیشتر بخوانیم: باگ سیگنال امکان شنود مکالمات را فراهم می نماید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 875

به "سیگنال کارکنان بیشتری استخدام می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیگنال کارکنان بیشتری استخدام می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید