بخش خصوصی قم برای ارتقای خدمات امنیتی همکاری می کند

به گزارش بیست آمار، رئیس اتاق قم ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اهمیت امنیت در جامعه و فعالیت های اقتصادی را مورد تأکید قرار داد و گفت: خیران استان قم به شکل های مختلف برای پیشرفت و عبور از شرایط کنونی استان تلاش می کنند و در این مدت کمک های قابل توجهی را به مراکز درمانی داشته اند.

بخش خصوصی قم برای ارتقای خدمات امنیتی همکاری می کند

ابوالفضل خاکی در بیست و پنجمین جلسه هیات رئیسه اتاق قم با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان قم برگزار شد، اضافه نمود: اتاق قم از ابتدای آغاز بیماری کرونا همراه با خیرین استان برای به حداقل رساندن فشارهایی از قبیل کمبود تجهیزات در استان مذاکراتی را با اتاق ایران و تهران انجام داد و توانستیم کمک های خوبی را در این حوزه برای استان دریافت کنیم.

خاکی ادامه داد: این جلسه به منظور همفکری در خصوص احتیاجهای استان برگزار شده و خیران استان نیز برای پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلندمدت در سند توسعه استان پای کار آمدند و از این ظرفیت و توان بخش خصوصی برای ارتقاء سطح کیفی خدمات امنیتی به مردم استفاده خواهیم کرد.

عضو هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: با توجه به وجود شهرک های صنعتی، آغاز فعالیت اتاق قم در ساختمان جدیدالاحداث و افتتاح قریب الوقوع نمایشگاه بین المللی و شرکت نمایشگاه فرش، ایجاد یک سیستم مدون حفاظتی و امنیتی به عنوان یک ضرورت مبرم در این ناحیه وجود دارد و راه اندازی یک مجموعه امنیتی در مجاورت چنین مجموعه هایی مورداحتیاج است.

سردار میرفیضی، رئیس فرمانده نیروی انتظامی استان قم نیز در این جلسه گفت: 18 درصد از افتتاح پروژه ها در کشور مربوط به کمک های خیران است و با توجه به همه مشکلاتی که اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است خیرین پای کار آمده اند.

او ادامه داد: افتتاح 8 پروژه ناجا با حضور فرمانده نیروی انتظامی تا پایان هفته در استان انجام می شود این پروژه ها در راستای افزایش رضایتمندی و ارائه خدمات به مردم است وی معتقد است: هر چه در حوزه رضایتمندی مردم تلاش کنیم مورد تأیید مردم خواهد بود.

میرفیضی اضافه نمود: تراکم جمعیت در استان قم دو برابر میانگین کشوری است و این باعث افزایش آمار مراجعات در 6 ماه گذشته به مراکز انتظامی شده است که یک سوم از مراجعات احتیاج به عملیات روزانه داشته که پیروز به رسیدگی پاسخگویی کامل آنها شده ایم.

رئیس پلیس ناجا استان اظهار کرد: کشف چهار و نیم تن مواد مخدر در 6 ماه گذشته نشان دهنده تلاش های شبانه روزی همکارانم در نیروی انتظامی برای به حداقل رساندن جرائم است

سردار میرفیضی گفت: در مرکز فرماندهی انتظامی استان قم تمامی فعالیت های استان به صورت روزانه و آنلاین رصد می شود وی ادامه داد: افزایش پارکینگ های شهری از پیشنهادهای نیروی انتظامی به شهرداری بود که باعث کاهش آمار تخلفات در استان شده است وی اضافه نمود: از 12 نقطه پیش بینی شده برای پارکینگ 8 نقطه آن تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

او اضافه نمود: مردم بیشترین نقش را در تولید امنیت استان دارند ناجا تمام تلاش خود را برای افزایش سطح امنیت استان انجام می دهد در این راستا تمام دستگاه های دولتی ازجمله استانداری و دستگاه قضایی در حال همکاری و تعامل با فرماندهی انتظامی استان هستند.

سردار میرفیضی از هوشمند سازی پلیس خبر داد و گفت: مردم به دنبال دریافت خدمات سریع و آسان هستند و برای این امر، پلیس هوشمند تا پایان هفته به ناوگان رسیدگی به مراجعات اضافه خواهد شد.

سردار محمود میرفیضی در پایان از تولید اپلیکیشن مربوط به خدمات انتظامی خبر داد و گفت: ارائه شش مورد خدماتی به مردم از طریق فضای مجازی برای اولین بار در کشور در استان قم انجام خواهد شد این خدمات ازجمله تعویض پلاک، درخواست گواهینامه، درخواست گذرنامه، تعویض گواهینامه و همچنین رفع توقیف وسیله نقلیه است که از هفته آینده در استان قم به صورت الکترونیکی انجام می شود این امر باعث کاهش 70 درصدی مراجعه به پلیس می شود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 708

به "بخش خصوصی قم برای ارتقای خدمات امنیتی همکاری می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش خصوصی قم برای ارتقای خدمات امنیتی همکاری می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید