دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد

به گزارش بیست آمار، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی مصطفی قانعی را به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت به کانادا از طریق کالج هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

بعه گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران از وبدا، وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در حکمی مصطفی قانعی را به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.

در متن حکم سعید نمکی خطاب به قانعی آمده است؛

جناب آقای دکتر مصطفی قانعی

استاد محترم دانشگاه و فوق تخصص بیماری های ریه

یکی از مهم ترین دستاوردهای نظام آموزش عالی سلامت در جمهوری اسلامی ایران توسعه کمی و کیفی رشته های تخصصی بالینی بوده و در این رهگذر پیشرفت های شایانی حاصل شده است، به نحوی که در زمینه تربیت نیروهای متخصص مورد احتیاج در رشته های بالینی پزشکی نه تنها کشور به مرحله خودکفایی رسیده، بلکه در سطوح بین المللی و فرامرزی نیز با کسب موفقیت های چشمگیر، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

در این راستا دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی نقش عمده ای در برنامه ریزی و نظارت بر ایجاد و توسعه رشته های مذکور داشته و دارای صندلی ممتازی در حوزه آموزش علوم پزشکی است.

با عنایت به موارد یاد شده و نظر به تجربیات و سوابق ارزشمند علمی و اجرائی جناب عالی، بدین وسیله به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می شوید تا با استفاده از نظریات کلیه صاحب نظران و افراد ذی صلاح موجبات ارتقای بیش از پیش این حوزه را فراهم آورید. از آنجائی که براساس ابلاغ شماره 100/1437مورخ 1398/01/30 نظارت و پیگیری امور دبیرخانه شورای یاد شده به معاون محترم آموزشی واگذار شده، لذا هماهنگی با آن معاونت محترم در جهت انجام امور محوله مورد انتظار است.

توفیق جناب عالی را در اعتلای رسالت مهم آن مجموعه حائز اهمیت از خداوند عظیم مسئلت می نمایم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 611

به "دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید