معماری و عمران

لزوم دانستن زبان انگلیسی و داشتن مهارت ، شروع سختگیری در مرزهای انگلیس برای مهاجران

دولت بریتانیا میخواهد ورود مهاجرانی را بلد نیستند به زبان انگلیسی حرف بزنند و نیروی انسانی غیرماهر را به این کشور ممنوع کند؛ اقدامی که می تواند به بعضی کسب و کارهای نیازمند به نیروی کار عادی به شدت آسیب بزند.

14 فروردین 1399

انفجار در کویته پاکستان 22 کشته و زخمی برجای گذاشت

بر اثر انفجاری در کویته پاکستان 7 تن کشته و بیش از 10 نفر دیگر زخمی شدند.

12 فروردین 1399

لرستان قطب مفرغ ایران

امیرعباس اعتمادی نیا عضو کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد از استان لرستان به عنوان خاستگاه و قطب مفرغ ایران یاد کرد.

9 فروردین 1399

بهره برداری از1800 واحد مسکونی در مناطق سیل زده خوزستان

مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: کار تعمیر منازل مسکونی مناطق سیل زده به اتمام رسید و تعداد واحدهای احداثی 5 هزار و 555 واحد بود که تا به امروز یک هزار و 800 واحد مسکونی به بهره برداری رسیده است.

4 فروردین 1399

اقامت سالانه 6000 گردشگر در هتل تاریخی آمل

خبرنگاران/مازندران مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل از اقامت سالانه 6000 نفری گردشگران داخلی و خارجی در هتل تاریخی شهر آمل اطلاع داد.

14 اسفند 1398

مبلمان ساده ؛چیدمانی خاص در خانه

برای داشتن دکوراسیونی زیبا لازم نیست که از مبل های رسمی و کلاسیک استفاده کرد، بلکه برخی وقتها استفاده از مبلمان ساده نیز می تواند این زیبایی را بوجود بیاورد.

10 اسفند 1398

آشپزخانه رویایی با نکته هایی کاربردی

دکوراسیون منزل نیازمند آن است که دلنشین ترین فضا و آرام ترین خانه برای شما باشد. با اطلاع از دانش های تخصصی در زمینه دکوراسیون در بخش سبک زندگی این ممکن را میسر کنید.

10 اسفند 1398

بیش ترین تلفات برق را کدام کشور دارد؟

بر اساس آمار، میانگین جهان در میزان تلفات شبکه انتقال توزیع و فوق توزیع برق، 8.3 درصد شناخته شده و ایتالیا کم ترین میزان تلفات با عدد 7.0 درصد و عراق با عدد 50.6 درصد، بیش ترین میزان تلفات برق را دارند.

10 اسفند 1398

ظرفیت یک میلیارد دلاری گوشی ایرانی در اجرای نهضت ساخت داخل

به گزارش خبرنگاران، مهدی صادقی نیارکی امروز در مراسم امضای تفاهم نامه توسعه زیست بوم تولید گوشی هوشمند ایرانی با اشاره به اینکه 34 پروژه در راستای تولید داخل در وزارت صمت در حال پیگیری است، گفت: مهمترین پروژه طراحی شده ساخت داخل است که براساس برنامه ریزی...

2 اسفند 1398

سودان، نقشه راه خارطوم و گروه های مسلح دارفور برای دستیابی به صلح

دولت انتقالی خارطوم و گروه های مسلح دارفور به نقشه راهی برای انتها دادن به درگیری های 16 ساله این منطقه دست یافتند.

29 بهمن 1398

راهنمای سفر به رم؛ ایتالیا

رم، شهری که بر روی تاریخی چند هزارساله بنا شده، یکی دیگر از شهر های ایتالیا است که در بخش مرکزی و غربی این کشور واقع شده است. این شهر برای چندین قرن مرکز توجهات دنیا بوده و اکنون نیز آرزوی هر گردشگری است که به این منطقه سفر کند. در رم بنا های تاریخی بسیار...

26 بهمن 1398

ضرورت ساماندهی کانال های راهنمایی آب در دوگنبدان

کانال های راهنمایی آب شهر دوگنبدان به دلیل تهدید زا بودن هنگام بروز بارندگی های شدید نیازمند ساماندهی هستند.

23 بهمن 1398

اسد: آمریکا نفت سوریه را سرقت می کند و به ترکیه می فروشد

رئیس جمهور سوریه با بیان اینکه فرایند بازسازی سوریه شروع شده اما نیازمند سرمایه گذاری بیشتر است، مبارزه با تروریست ها را مقدمه مقابله با آمریکا دانست و گفت، آمریکا با ترکیه در حال سرقت نفت سوریه هستند.

12 بهمن 1398