گردهمایی ماهانه روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین

به گزارش بیست آمار، گردهمایی ماهانه روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی با موضوع آنالیز عملکرد شعب در آذرماه و تشریح طرح تسهیلات انتخاب و وصول مطالبات با حضور مدیر و معاونان منطقه برگزار گشت.

گردهمایی ماهانه روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین

در این جلسه میثم شمس آبادی مدیر امور شعب منطقه گزارشی از عملکرد شعب در جذب منابع، میزان افزایش سهم از بازار، تسهیلات، تعهدات و وصول مطالبات و خدمات بانکداری مدرن از ابتدای سال ارائه داده و به مقایسه جایگاه استان خراسان در بین رقبا در استان و کشور پرداخت.

شمس آبادی ضمن تشریح کلی مفاد طرح انتخاب، طرح های مصوب بانک را فرصتی مناسب جهت بازاریابی و جذب منابع تازه دانست که در صورت برنامه ریزی صحیح و اقدامات به موقع نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت.

در ادامه جلسه محمود مصنع رضوی معاون اجرائی استان روسای شعب را به مطالعه مستمر و اطلاع دقیق از آخرین بخشنامه ها و دستور العمل ها و طرح های اجرائی مصوب، خصوصا طرح تسهیلاتی انتخاب دعوت کرد و بر رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی با توجه به فراگیری سویه تازه ویروس کرونا تاکید نمود.

غلامرضا رخشانی معاون اداری و اقتصادی منطقه ضمن تاکید بر ایجاد و تقویت ارتباطات موثر و حرفه ای با مشتریان گفت: رئیس شعبه ای پیروز است که علاوه بر شناسایی به موقع فرصت ها، تهدید ها و بازار های هدف، استراتژی و برنامه ریزی صحیحی جهت مدیریت آن ارائه دهد و این مهم جز به واسطه کار تیمی و خرد جمعی امکان پذیر نخواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1410

به "گردهمایی ماهانه روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردهمایی ماهانه روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید