پولادگر: در شرایط خاص در مورد سرنوشت لیگ ها، تصمیمات استثنایی گرفته شد، برگزاری المپیک در هاله ای از ابهام است

به گزارش بیست آمار، رئیس فدراسیون تکواندو گفت: در هفته های پایانی لیگ تکواندو رقابت ها نزدیک بود و نتوانستیم بگوییم کدام تیم قهرمانی می گردد.

پولادگر: در شرایط خاص در مورد سرنوشت لیگ ها، تصمیمات استثنایی گرفته شد، برگزاری المپیک در هاله ای از ابهام است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سیدمحمد پولادگر در حاشیه برگزاری مراسم اهدای جام های تیم های برتر لیگ های مردان (جام خلیج فارس) و بانوان(جام کوثر) گفت: به دست اندرکاران، مربیان و بازیکنان لیگ های تکواندو که یکسال برای برگزاری لیگ زحمت کشیدند، خدا قوت می گویم. در هفته های خاتمهی به خاطر میهمان ناخوانده و منحوس کرونا شرایط برای برگزاری مسابقات مهیا نشد تا ما بتوانیم مسابقات را به خاتمه برسانیم.

وی توضیح داد: اینگونه نبود که اعلام تیم های برتر فقط طبق توافق باشد و اینگونه بود که همه تیم ها این شرایط را پذیرفتند. خدا را شاکریم که در هفته های خاتمهی لیگ های آقایان و بانوان رقابت نزدیک بود که نمی توانستیم بگوییم کدام تیم قهرمان می گردد. ما در شرایط خاص تصمیمات استثنایی گرفتیم.

رئیس فدراسیون تکواندو اظهار داشت: به لطف سرمایه گذاری تیم ها، همه تیم های ما حاضر در لیگ های تکواندو قدرتمند هستند و امکان حدس زدن تیم های قهرمانی وجود نداشت. همه تیم های ما شایستگی و توانمندی صندلی های خود را داشتند و امیدوارم این توانمندی همچنان وجود داشته باشد. به لطف زیر ساخت های فدراسیون که از سالیان گذشته فراهم شده است از معدود فدراسیون های بودیم که توانستیم فعالیت های خود را ادامه بدهیم.

پولادگر مطرح نمود: شرایطی که جهان با آن درگیر است باعث اتفاقات زیادی شد که تلخ ترین آن لغو المپیک است که همچنان برگزاری آن در هاله ای از ابهام است، اما این مسائل نباید باعث از بین رفتن انگیزه ها گردد. باید با برنامه ریزی مناسب و رعایت مسائل بهداشتی ضمن ادامه فعالیت خود از سلامت ورزشکاران که اولویت فدراسیون تکواندو است، محافظت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 530

به "پولادگر: در شرایط خاص در مورد سرنوشت لیگ ها، تصمیمات استثنایی گرفته شد، برگزاری المپیک در هاله ای از ابهام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پولادگر: در شرایط خاص در مورد سرنوشت لیگ ها، تصمیمات استثنایی گرفته شد، برگزاری المپیک در هاله ای از ابهام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید