پشت پرده جدایی احسان پهلوان از پرسپولیس

به گزارش بیست آمار، با عدم جذب یک بازیکن استقلالی به وسیله سرخ پوشان، بازیکن تیم پرسپولیس راهی فولاد اهواز شد.

پشت پرده جدایی احسان پهلوان از پرسپولیس

احسان پهلوان بازیکن دو فصل اخیر تیم پرسپولیس در نهایت با جدایی از این باشگاه راهی فولاد خوزستان شد تا فصل جدیدی از دوران فوتبالی خود را این بار در جنوب غربی کشور شروع کند. این بازیکن که از ذوب آهن به پرسپولیس آمده بود از جمله بازیکنان مورد علاقه یحیی گل محمدی در جمع سرخ پوشان بود که پیروز شد با این تیم حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کند، اما با این همه و به علت بعضی از مسائل، او در نهایت از پرسپولیس جدا شد.

داستان جدایی پهلوان از پرسپولیس، اما عجیب و جالب توجه است. باشگاه پرسپولیس قصد داشت میلاد زکی پور بازیکن اسبق استقلال که در گل گهر بازی می کرد را جذب کند، اما از آنجایی که این بازیکن سابقه حضور در استقلال و انجام صحبت های زیاد علیه پرسپولیس را داشت این موضوع با واکنش طرفداران پرسپولیس روبه رو شد و آن ها خواهان این شدند که زکی پور به پرسپولیس نیاید. با وجود اینکه این بازیکن مدنظر کادر فنی پرسپولیس قرار داشت، اما به علت همین حاشیه ها در نهایت باشگاه پرسپولیس قید جذب زکی پور را زد تا اختلاف نظر بین این باشگاه و مدیر برنامه های این بازیکن به وجود بیاید.

بعد از منتفی شدن حضور زکی پور در پرسپولیس، مدیر برنامه های او دچار اختلاف نظر های زیادی با مسؤولان پرسپولیس شد. این مدیر برنامه که دست بر قضا مدیر برنامه احسان پهلوان و محمد خدابنده لو هم بود به همین علت وارد چالش زیادی با باشگاه پرسپولیس شد و در نهایت خدابنده لو را به گل گهر سیرجان برد و قرارداد پهلوان را هم با فولاد امضاء کرد. در واقع عدم جذب میلاد زکی پور باعث شد تا هم خدابنده لو از پرسپولیس دور گردد و هم اینکه احسان پهلوان به فولاد برود. این موضوع باعث شد تا پهلوان در نهایت از پرسپولیس جدا گردد و از طرفی خدابنده لو هم پیراهن سرخ این تیم را بر تن نکند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1515

به "پشت پرده جدایی احسان پهلوان از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده جدایی احسان پهلوان از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید