تبلور سلامت بیمه ما در جشنواره ملی صنعت سلامت محور

به گزارش بیست آمار، خبرگزاری خبرنگاران-شرکت سهامی بیمه ما به عنوان اولین شرکت در صنعت بیمه پیروز به کسب تندیس بلورین در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد.

تبلور سلامت بیمه ما در جشنواره ملی صنعت سلامت محور

به گزارش خبرنگاران، مراسم جشنواره ملی صنعت سلامت محور با هدف رتبه بندی، اعتباربخشی و تشویق سازمان های متعهد به امر سلامت و فرهتگ سازی جهت تغییر رویکرد به ارتقای سلامت و بهداشت در صنایع تولیدی و خدماتی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار و از بیمه ما به عنوان یکی از سازمان های فعال و پیشرو در حوزه سلامت تقدیر شد.

بر اساس این گزارش و بنابر تایید هیات داوران جشنواره ملی صنعت سلامت محور ، شرکت بیمه ما همیشه در سیاست های خود رعایت استانداردها و ارتقای سلامت و مسئولیت اجتماعی را در مرکز توجه و اولویت قرارداده و دریافت این تندیس نشانگر ارتقای سطح علمی و تخصصی با به روزترین شاخص های سازمان جهانی بهداشت، ایجاد محیط های حمایت کننده و تقویت اقدامات اجتماعی سازمان ها در حوزه سلامت و در نتیجه مسئولیت پذیری در مورد ذینفعان، جامعه و محیط زیست می باشد.

سلیمیان مدیر طراحی و توسعه کسب و کار شرکت بیمه ما ضمن تایید این خبر گفت: از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور، برگزاری نشست های تخصصی بوده است. در این رویداد بیش از 100 شرکت تولیدی، خدماتی، غذایی و دارویی، پس از برگزاری نشست های تخصصی در صنایع مختلف با موضوع تشریح و تفسیر مدل ارزیابی شاخص های صنعت سلامت محور، مورد ارزیابی قرار گرفتند که از این بین شرکت بیمه ما بر اساس معیارها و شاخص های تعریف شده، برای نخستین بار در صنعت بیمه به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره پیروز به دریافت تندیس بلورین شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1379

به "تبلور سلامت بیمه ما در جشنواره ملی صنعت سلامت محور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلور سلامت بیمه ما در جشنواره ملی صنعت سلامت محور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید