بلایی که ریاست جمهوری قالیباف بر سر کشور می آورد

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران : کامبیز نوروزی نوشت: متاسفانه آنالیز جداول بودجه 1400 حاکی از تغییرات گسترده ارقام و اعداد پس از رأی گیری بودجه در صحن مجلس با اطلاع و تائید جنابتان می باشد تا آنجا که در کمال تعجب جداول 25 روز پس از تصویب بودجه ابلاغ شده است که در نوع خود بی نظیر است.

بلایی که ریاست جمهوری قالیباف بر سر کشور می آورد

به گزارش به نقل از خبرآنلاین، کامبیزنوروزی حقوقدان در کانال تلگرامی خود خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی در باره خطاهای او والیاس نادران، رئیس کمیسیون تلفیق مجلس سوال کرد.

او نوشت: متاسفانه آنالیز جداول بودجه 1400 حاکی از تغییرات گسترده ارقام و اعداد پس از رأی گیری بودجه در صحن مجلس با اطلاع و تائید جنابتان می باشد تا آنجا که در کمال تعجب جداول 25 روز پس از تصویب بودجه ابلاغ شده است که در نوع خود بی نظیر است.

لذا باتوجه به رانت ایجاد شده برای عده ای خاص و تذکرات متعدد نمایندگان پیرامون این موضوع که شنیده نشده ، با هدف جلوگیری یک رانت عظیم که منجر به ذبح قانون گرایی در نظام بودجه ریزی کشور خواهد شد این تخلف را پیگیری خواهم کرد.

این اتفاق اگر اتفاق افتاده باشد در تاریخ قانونگذاری ایران و حتی دنیا ، یک رخداد بی سابقه و یک رسوایی , تخلف عظیم و غیر قابل اغماض است . اما مسأله اینجاست که قالیباف گویی در حریم امنیتی آهنین نشسته و پاسخ به هیچ چیز نمی دهد.

او که سالهاست سودای ریاست جمهوری در سر دارد ، از چیزی فروگذار نمی کند . اما هیچ مرجع نظارتی نیست که بصورت شفاف و بی طرفانه به انبوه پرسش هایی که هرروز بیشتر می شوند،رسیدگی کند و حقیقت را کشف و افشا کند. سلامت و پاکی سیاسی و اقتصادی از مهمترین و اساسی ترین شرایط اشغال سمتهای مهمی چون ریاست جمهوری و ریاست دو قوۀ دیگر و نمایندگی مجلس است.

حالا تصورش را بکنید اگر حتی نیمی از آنچه در خصوص رفتار قالیباف در شهرداری و مجلس گفته شده ، درست باشد ، و اگر او به هر وسیله بر جایگاه پاستور بنشیند ، ریاست جمهوری مملکت به چه حال و روزی خواهد افتاد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1035

به "بلایی که ریاست جمهوری قالیباف بر سر کشور می آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلایی که ریاست جمهوری قالیباف بر سر کشور می آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید