با حرف آخر بیشتر آشنا شوید

به گزارش بیست آمار، سالهاست که خانواده ها و دانش آموزان کنکوری دغدغه آزمون سراسری را دارند. چون آینده کاری و موقعیت اجتماعی آنها به موفقیت در این آزمون گره خورده است. در سالهای اخیر به دلایلی از قبیل اشباع بازار کار خیلی از رشته های دانشگاهی، چند رشته محدود در گروه های آزمایشی مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. رقابت شدید در سالهای اخیر باعث ایجاد نگرانی و استرس در خیلی از شرکت کننده ها شده است؛ به طوریکه گروه بزرگی از شرکت کننده ها به دلایلی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، سالهای پشت درهای بسته کنکورخواهند ماند. اما هر مسئله ای راه حلی دارد که موسسه کنکوری و آموزشی حرف آخر، اه حل این مسئله را به خوبی دریافت و پیدا کرده است.

با حرف آخر بیشتر آشنا شوید

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

فاکتورهای مهم پیروزیت در کنکور

پیروزیت در آزمون سراسری مرهون چند فاکتور مهم است که رعایت و انجام آن، دستیابی به رتبه برتر را ممکن و ساده میکند. موسسه حرف آخر با بستر سازی پیروزیت دانش آموزان دو فاکتور مهم این جهت را مهیا کرده است.

فاکتور اول

کوشش و پشتکار پایدار از فاکتور های اولیه و مهم پیروزیت در آزمون سراسری است. میدانیم که دوران آزمون سراسری فرسایشی و توام با استرس و اضطراب است. خیلی زود نا امید و موج یاس سراغ داوطلبان کنکورمی آید. داشتن پشتکار و مطالعه پایدار کمک میکند تا بتوانید در زمان مناسب دوره آموزش و یادگیری را به اتمام برسانید و فاز مرور و جمعبندی بهمراه تست را شروع کنید. کوشش مقطعی و ناپایدار نتیجه ای جز قبول شکست و ناکامی ندارد. تجربه رتبه های برتر نشان میدهد که ریتم مطالعه پایدار و ثابت بعنوان یکی از فاکتور های مهم نقش اساسی در قبولی و کسب رتبه برتر دارد.

فاکتور دوم

استفاده از منابع مناسب و به روز کنکور بعنوان، رکن دوم پیروزیت در آزمون سراسری از اهمیت به سزایی برخوردار است. مسائل و مسایل آموزشی از جمله عوامل تاثیر گذارو مانع در کسب رتبه برتر است. گاها مسائل آموزشی و ضعف در دروس مختلف به لحاظ روحی باعث میشود داوطلبان کنکوری خیلی زود از کوشش و کوشش دست بکشند و تسلیم شکست بشوند. انتخاب آگاهانه منبع کنکوری مناسب به حیث آموزشی سکوی پرتاب محسوب میشود و از حیث روحی و روانی، باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق بیشتر داوطلب برای کوشش میشود. موسسه حرف آخر به خوبی از عهده این فاکتور مهم برآمده است و به روش های به روز دنیا، منابع کنکوری بی نظیری را به شما کنکوری ها تدارک دیده است.

منابع حرف آخر چه ویژگی های بارزی دارند؟

اولین ویژگی منابع آموزشیو کنکوری حرف آخر، استفاده و به کار گیری روش های نوین آموزشی در تدریس میباشد. اتاق فکر های حرف آخر به این نتیجه رسیده اند که دوران آموزش سنتی یادگیری به سرآمده است و از سوی این سبک سنتی دیگر پاسخگوی سوالات مفهومی کنکور نیست.

حرف اخر به جای اینکه مانند خیلی از موسسات و انتشارات همان روال سابق در تدریس سنتی و منسوخ شده را ادامه بدهد، با بهره گیری از تکنولوژی جدید آموزشی این امکان را فراهم ساخته تا داوطلبان بتوانند به صورت مفهومی و شهودی مطالب درسی و کنکوری را بدون نیاز به حفظ کردن یاد بگیرند. همین عوامل باعث شده که موسسه حرف آخر از دانشگاه روش شناسی کشور فرانسه، پیروز به کسب گواهینامه ICOM شود.

میتوانید نمونه ای از تدریس حرف آخر را بیشتر تشریح کنید؟

برای مثال، در گروه تجربی، درس زیست شناسی از دروس مهم و تاثیرگذار در کنکور محسوب میشود. در روش های آموزشی منسوخ شده دانش آموزان، مجبور به حفظ کردن مطالب درسی زیست شناسی هستند. از آنجای که بخشی از سوالات زیست در آزمون سراسری به صورت ترکیبی و بخشی نیز مفهومی طرح میشود، به رغم کوشش زیاد داوطلبان، پیروز به کسب درصد بالا در این درس نمی شدند. مطالب زیست شناسی بسیار ریز و فرار می باشد و نیاز به مطالعه و مرور زود هنگام دارد. فرصت محدود و تعدد منابع اجازه مرورهای چندگانه به دانش آموزان را نمیدهد. کلیه این عوامل باعث می شد که اکثریت داوطلبان به کلی ازکوشش خود ناامید شوند و نتوانند درصد بالای در زیست کسب کنند.

اما حرف آخر با بهره گیری از روش و تکنیک پویانمایی، آزمایشگاه مجازی زیست شناسی برای دانش آمزوان گروه آزمایشی تجربی دایر ایجاد کرده است. در این سبک و روش از آموزش، کلیه پدیده هی زیست شناسی با تصویر و انیمیشن های سه بعدی، نمایش و تدریس میشود تا دانش آموزان بتوانند به سادگی و بدون نیاز به حفظ مطالب، زیست را یاد بگیرند.

روش پویانمایی چگونه زمینه یادگیری را فراهم کرده؟

روش تدریس با تکنیک های پویانمایی، باعث تاثیر گذاری روی حافظه بلندمدت در نیمکره راست مغز و همچنین حافظه تصویری شده است. این روش یادگیری را تسریع و باعث عدم فراموشی مطالب میشود. همچنین اساتید زیست حرف آخر به خوبی با این تکنیک از عهده آموزش ترکیبی مطالب برآمده اند و داوطلبان به آسانی میتوانند سوالات ترکیبی را در کمتر از یک دقیقه پاسخگو باشند.

حرف آخر برای دروس محاسباتی چه راهکاری را به کار گرفته است؟

دروس محاسباتی همواره از بدو شروع به تحصیل تا بالاترین مدارج تحصیلی،دغدغه و مشکل دانش آموزان و دانشجویان بوده است. علت اصلی این مشکل و دغدغ ریاضی و فیزیک، پیش نیاز و هم نیاز هم محسوب میشوند و عدم توانایی کافی در یادگیری به مراتب باعث بزرگ شدن مشکل آموزشی و یادگیری میشود. استاد عبدالرضا منتظری مدرس بی نظیر ریاضی کشور، برای اولین بار در کشور، روش های مفهومی و زیبای در تدریس دروس محاسباتی ایجاد کرد که دانش آموزان میتوانند با این الگوهای مفهومی و ساده، به راحتی از عهده دروس محاسباتی بر بیایند. با وجود این الگو دیگر نیاز به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست. بلکه با چند راهکار ساده یا الگوی مفهومی میتوانید ریاضی، فیزیک و مسائل شیمی را یاد بگیرید.

آیا حرف آخر فقط برای مقطع متوسطه دوم منابع تولید کرده است؟

استقبال بی نظیر و غیر منتظره دانش آموزان و داوطلبان کنکور و همچنین خانواده ها از بسته های آموزشی متوسطه دوم باعث شد که، حرف آخر برای مقاطع ابتدایی و هدایت نیز دست به کار شود و منابع و بسته های آموزشی این مقاطع را نیز تدریس کند. به همین منظور نیز از تجربه و دانش اساتید کنکوری مجموعه استفاده کرده است. اساتید برتر حرف آخر با روش های بسیار جالب و شهودی بهترین منابع و بسته های آموزشی را برای مقطع هدایت تدریس کرده اند که به جرات میتوان گفت، بهترین و بی نظیرترین منبع مقطع هدایت محسوب میشوند.

جدیدترین پروژه حرف آخر برای کنکور 1400 چیست؟

برای دانش آموزان کنکوری 1400 بسته 6040 حرف آخر را تدارک دیده ایم. این مجموعه یک برنامه 100 روزه آموزش و مرور با تست های احتمالی کنکور است. 60 روز آموزش و یادگیری مهمترین نکات کنکوری و 40 روز نیز مرور و جمعبندی با تست های دارای پاسخنما.

فاکتور سوم

فاکتور سوم پیروزیت در آزمون سراسری برنامه ریزی است. برنامه ریزی هدایت کننده انرژی و انگیزه داوطلبان برای حرکت به سمت رتبه برتر شدن است. هر منبع و کمک کنکوری را که میخواهید استفاده کنید باید دارای نقشه راه یا همان برنامه ریزی نیز باشد. حرف آخربرای بسته های آموزشی خود دارای برنامه ریزی است. اساتید تعداد جلسات، ساعت آموزش، ساعت تعلیم و نحوه مطالعه برای کسب بازدهی بیشتر را تشریح و در قالب برنامه ریزی مکتوب در اختیار داوطلبان قرارمیدهند.

برای ارتباط و تماس با حرف آخر با چه شماره های تماس بگیریم؟

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای کسب مشاوره رایگان، سفارش بسته های آموزشی و کنکوری و کسب اطلاعات بیشتر در مورد حرف آخر با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 891

به "با حرف آخر بیشتر آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با حرف آخر بیشتر آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید