پیرمرد را کشتم تا مشتریانم کم نشوند!

به گزارش بیست آمار، مرد میانسال که مشتریانش را به خاطر حضور پیرمردی در کافه رستورانش از دست می داد، پیرمرد را به قتل رساند و جسدش را در دره رها کرد.

پیرمرد را کشتم تا مشتریانم کم نشوند!

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه خبرنگاران، جسد این پیرمرد ظهر دوازدهم آبان سال جاری در عمق دره ای در اطراف روستای وردیج داریش در کن تهران توسط کشاورزی پیدا شد. تحقیق از خانواده پیرمرد نشان می داد او همواره هفت کیلومتری از روستا تا وردآورد که خانه فرزندانش بوده را پیاده می رفته و آن روز هم قرار بوده به خانه فرزندانش برود. او آخرین بار در کافه رستورانی در حوالی روستا دیده شده بود.

سه مرد که در کافه رستوران بودند، بازداشت شده و پس از گذشت نزدیک به یک ماه لب به اعتراف گشوده و ادعا کردند دو برادر، صاحب این کافه رستوران بودند که یکی از آنها پیرمرد را کشت.

مظنون 52ساله بازداشت شد و دیروز در تحقیقات گفت: با برادرم کافه رستوران را از 20 سال پیش راه اندازی کردیم. مقتول را از 15 سال قبل می شناختم. شرایط کاری مان به خاطر شیوع کرونا خراب شده و زیاد مشتری نداشتیم. پیرمرد شلخته بود و به ظاهرش نمی رسید و باعث می شد مشتریان محل را ترک نمایند و ضرر اقتصادی داشته باشیم. بارها به او گفتم با این وضع به کافه نیا که قبول نمی کرد. روز قتل به کافه آمد و وقتی خواستیم آنجا را ترک کند، آغاز به فحاشی کرد. شاگردم او را به سمت دره برد. من هم دنبالش رفتم و با برداشتن تکه سنگی، ضربه ای به سرش زدم که باعث مرگ پیرمرد شد. جسد را همان جا رها کردیم. در این مدت عذاب وجدان داشتم اما می ترسیدم تسلیم شوم.

با اعتراف متهم به این جنایت، بازپرس جنایی برای او قرار قانونی صادر کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 772

به "پیرمرد را کشتم تا مشتریانم کم نشوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرمرد را کشتم تا مشتریانم کم نشوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید