سامانه ایرانی پخش موسیقی راه اندازی شد

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، امیرحسام صمد آقایی مدیرعامل یک شرکت خلاق گفت: در سال های گذشته سامانه های مختلفی از جمله یک سامانه مشهور در آن سوی مرزها ایجاد شد که مضرات قابل توجهی را به فرهنگ کشور و عرصه موسیقی تحمیل کرده است.

سامانه ایرانی پخش موسیقی راه اندازی شد

این فعال صنایع نرم و خلاق ادامه داد: بر این اساس، این شرکت خلاق پس از بررسی گسترده خصوصیات این حوزه، اپلیکیشنی را ایجاد کرد که 4 برابر سرعت اپلیکیشن های آنسوی آبی را دارا بوده و هزینه آن نیز یک نهم هزینه رقبای مشابه خارجی است. همچنین آرشیو بسیار خوب و کاملی از آهنگ های ایرانی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

صمد آقایی اضافه نمود: امکانات مختلفی در این سامانه ملی عرضه موسیقی، پیش بینی شده است، یکی از این امکانات فرمان صوتی هوشمند است. بر اساس این خدمت، کاربر بدون نیاز به تایپ کردن با دستور صوتی می تواند مثلاً آهنگ را عوض کند یا میزان صدا را کم و زیاد کند. تلاش کرده ایم که از نظر امکانات و کاربری، همه زمینه ها فراهم باشد.

وی همچنین بیان نمود: یکی از مسائلی که باید به آن اشاره کرد، نیاز این کسب و کار به معرفی بیشتر به مخاطب ایرانی است. با توجه به هزینه های بالای تبلیغات طبیعی است که یک شرکت خلاق که در زمینه فرهنگ و هنر، خدمات ارائه می دهد، توان پوشش این هزینه ها را نداشته باشد، با توجه به سیاست های اعلامی در مورد لزوم مقابله با تهاجم فرهنگی و حمایت از عرضه آثار هنری فاخر ایرانی، طبیعی است که ما انتظار حمایت داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1055

به "سامانه ایرانی پخش موسیقی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه ایرانی پخش موسیقی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید