دوران محبوبیت سحر دولتشاهی

به گزارش بیست آمار، سحر دولتشاهی در سال های گذشته با سریال های قلب یخی 3، عالیجناب و کمدی ساخت ایران 2، حضور در نمایش خانگی را تجربه نموده است اما هیچ کدام از این آثار توفیقی نصیب او نکردند.

دوران محبوبیت سحر دولتشاهی

دولتشاهی سال گذشته با سریال قورباغه در نمایش خانگی دیده شد و همزمان مجموعه می خواهم زنده بمانم را در حال پخش داشت. او برخلاف تجربه های قبلی، با این دو سریال حضور موفقی در نمایش خانگی داشته است.

نقش متفاوت در قورباغه

سحر دولتشاهی در قورباغه نقش شخصیتی به نام فرانک را ایفا کرد که از دوران دانشگاه به رامین با بازی صابر ابر علاقه داشت، اما از سوی او با بی مهری و بی توجهی روبرو شده بود. فرانک شخصیت باثباتی نداشت و احساسات او بنابر شرایط، در لحظه تغییر می کرد. این شخصیت از همان دوران دانشگاه تا امروز در روابط عاطفی اش شکست خورده و فرد تنهایی بود. سحر دولتشاهی با بازی خوب خود، بی ثباتی، دیوانگی و کمبودهای این کاراکتر را در رفتارش نشان داد. لجبازی و بدقلقی های این کاراکتر، گاهی بامزه جلوه می کرد و او از پس این بخش از شخصیت او نیز به خوبی برآمد.

بازی باورپذیر در می خواهم زنده بمانم

این بازیگر همزمان با قورباغه، در سریال شهرام شاه حسینی دیده شد. او در این سریال نقش شخصیت هما را بازی نموده که مجبور می گردد از عشق اش بگذرد و با کسی ازدواج کند که مورد علاقه اش نیست. دولتشاهی در ابتدای سریال ،سرزنده بودن و شور و شوق این شخصیت برای رسیدن به معشوقش را نمایش می دهد و پس از جدایی اجباری، در جلد همای مغموم و ناامید فرو می رود، بنابراین تماشاگر را کاملا با شخصیت همراه می نماید. او احساسات این کاراکتر را در لحظات مختلف به خوبی با چشم ها و حالت چهره اش به تماشاگر نشان می دهد. او در سکانس هایی که با پدرش روبه رو می گردد، همان دختر شاد و پرامید است و زمانی که با امیر شایگان صحبت می نماید، حس شک و بی اعتمادی اش را نشان می دهد. به این ترتیب مخاطب را تحت تاثیر عواطف خود قرار می دهد و بازی باورپذیری دارد.

منبع: همگردی
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1089

به "دوران محبوبیت سحر دولتشاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوران محبوبیت سحر دولتشاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید