خسارت به بعضی دستگاه های عابربانک خوزستان

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران/خوزستان رییس کمیسیون هماهنگی بانک های خوزستان با بیان اینکه ضدعفونی غیرتخصصی دستگاه های عابر بانک باعث ایجاد خسارت هایی در این زمینه شده است، گفت: کار ضد عفونی همه دستگاه های عابر بانک به صورت تخصصی توسط عوامل شعب بانک های سراسر استان انجام می گردد.

خسارت به بعضی دستگاه های عابربانک خوزستان

رضا طاهری در گفت و گو با بیست آمار، اظهار کرد: در روزهایی که شاهد کرونا هستیم برای مبارزه با این ویروس بعضی از گروه های مردمی یا دیگر سازمان های مسوول اقدام به ضدعفونی دستگاه های عابر بانک می نمایند.

وی اضافه نمود: با توجه به انجام غیرتخصصی ضد عفونی دستگاه های عابر بانک، شاهد خسارت هایی در این دستگاه ها هستیم.

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های خوزستان در مورد خسارت های وارد شده به این دستگاه ها توضیح داد: برای مثال از حدود 300 دستگاه عابر بانک مربوط به بانک ملی تا به امروز بیش از 20 دستگاه دچار خسارت شده است .

طاهری اعلام کرد: با توجه به این شرایط به وجود آمده از همه بخش هایی که نسبت به ضدعفونی دستگاه های عابربانک اقدام می نمایند درخواست داریم تا ضدعفونی این دستگاه ها را از برنامه خود خارج نمایند.

وی عنوان نمود: کار ضد عفونی همه دستگاه های عابر بانک به صورت تخصصی توسط عوامل شعب بانک های سراسر استان انجام می گردد و جای نگرانی در این زمینه نیست .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 341

به "خسارت به بعضی دستگاه های عابربانک خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت به بعضی دستگاه های عابربانک خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید