خبرنگاران مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد

به گزارش بیست آمار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش از غرق شدن یک مسافر تهرانی در منطقه شنا ممنوع و خطرآفرین آب های ساحل تکی آباد این شهرستان اطلاع داد.

خبرنگاران مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد

بهترین تجربه سفر را به https://bestcanadatours.com تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای گردشگری بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

علی درمانی شامگاه پنجشنبه اظهار کرد: پنج شهروند غیربومی که گویا سرباز بوده اند، عصر امروز بدون توجه به تابلوی شنا ممنوع در منطقه خطرآفرین ساحل تکی آباد تالش برای شنا وارد دریا شده بودند و یکی از آنها غرق شد.

وی اضافه نمود: پیکر غریق که 24 سال داشته و اهل تهران بوده است، با همکاری عوامل امداد و نجات و نیروهای محلی از دریا خارج و به پزشکی قانونی تالش منتقل شد.

وی ادامه داد: طرح های سالمسازی دریای خزر در تالش طبق ضوابط با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با حضور ناجیان غریق و همیاران پلیس برای استفاده گردشگران آماده شده است و شهروندان و گردشگران در خارج از طرح ها وارد دریا نشوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش گفت: نقاط خطرآفرین ساحل خزر با نصب تابلوهای شنا ممنوع، تعیین شده است و گردشگران فقط در داخل طرح های سالمسازی که ناجیان غریق نیز حضور دارند، شنا نمایند.

درمانی اظهار کرد: در تابستان سال گذشته نیز یکی از مسافران تالش به دلیل ورود به منطقه خطرآفرین و شنا ممنوع آب های ساحلی این شهرستان غرق شده بود.

شهرستان گردشگرپذیر تالش با 200 هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع و نوار ساحلی آن در حاشیه دریای خزر، هشت طرح سالمسازی دریا ایجاد شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 468

به "خبرنگاران مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "خبرنگاران مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید