جزئیاتی تازه از پرونده عیسی آل کثیر

به گزارش بیست آمار، باشگاه پرسپولیس روز آدینه لایحه دفاعی خود در پرونده محرومیت عیسی آل کثیر را به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد تا پرونده محرومیت 6 ماهه مهاجم پرسپولیس در این کمیته مورد آنالیز قرار بگیرد.

جزئیاتی تازه از پرونده عیسی آل کثیر

امیر ساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس درباره جزئیات لایحه دفاعی ارسال شده از سوی باشگاه پرسپولیس تشریح کرد: تمامی ملاحظات، دفاعیات و مستندات که در شبکه اجتماعی و شبکه های تلویزیونی می بینیم که آل کثیر مصاحبه هایی داشته و درباره ارتباط عمیق عاطفی اش با برادرزاده اش صحبت نموده و شادی گل هایش را به او تقدیم می نماید، یا شادی گل سال های قبل او، همه و همه مستنداتی است در همان ابتدا و در کشور قطر که AFC آل کثیر را دعوت کرد تا توضیحاتی را در خصوص شادی گل اش ارائه دهد، تمام این ملاحظات آنجا مطرح شد. در رأی نهایی AFC هم که 6 ماه این بازیکن را محروم کرد، به تمام این مستندات اشاره شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نموده که تمام این مستندات را در نظر گرفته، اما به نظرش شادی گل آل کثیر نژادپرستانه بوده و این بازیکن محروم خواهد بود.

وی اضافه نمود: با توجه به این موضوع، ما الان سعی کردیم کاملا در فضای تحلیل حقوقی، استدلال های خوبی به مستندات اضافه کنیم و ضمن اینکه مستندات خودمان را در خصوص انگیزه های غیر نژادپرستانه آل کثیر، با عکس ها، فیلم و سایر موارد تکمیل کنیم. به هر حال رویکرد لایحه ما بسیار حقوقی و فنی شده است. حتی به نظریه های حقوقی هم در این لایحه خیلی توجه شد. از طرفی هم سعی کردیم کار قوی حقوقی را ارائه دهیم. علیرغم اینکه متن رأی AFC حدود 10 صفحه بود، مجموعه لایحه ما بالای 50 الی 60 صفحه شد. ما سعی کردیم این موضوع را تحلیل حقوقی کنیم، به امید اینکه نگاه کمیته استیناف هم مبتنی بر واقعیت ها باشد.

وکیل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه زمانی حکم کمیته استیناف در این پرونده اعلام خواهد شد، گفت: من پاسخ مشخصی برای این موضوع ندارم، چون در مقررات مهلت معینی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است، اما پیش بینی شخصی من این است که صدور رأی بیش از یک ماه طول نکشد. حتی ممکن است تا یک هفته یا 10 روز آینده این حکم صادر گردد. این موضوع بستگی به این دارد که چه زمانی جلسه کمیته استیناف تشکیل گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1189

به "جزئیاتی تازه از پرونده عیسی آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی تازه از پرونده عیسی آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید