تکذیب سرقت اطلاعات از دوربین های شهرداری

به گزارش بیست آمار، مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با رد هرگونه سرقت اطلاعات از دوربین های شهری، از پوشش تمامی معابر شهر تهران از طریق دوربین های سطح شهر به صورت زنده خبر داد.

تکذیب سرقت اطلاعات از دوربین های شهرداری

به گزارش ایسنا، پوریا علی مردانی در حاشیه بازدید جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه از مجموعه کنترل ترافیک شهر تهران ضمن تاکید بر فعالیت دوربین های سطح شهر تهران گفت: تمام دوربین ها به صورت زنده معابر و خیابان ها و بزرگراه ها را به صورت کامل پوشش می دهند.

وی با اشاره به استقرار 1500 دوربین در سطح شهر تهران، اضافه نمود: شاید تعدادی از این دوربین ها به دلایلی نقص فنی داشته باشند، اما بیشتر آنها در سطح شهر تهران فعال هستند و تصاویر به صورت لایو و زنده پوشش داده می شود.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران با اشاره به اینکه این شرکت کاربرد بررسی شرایط ترافیک و اختلالات آن را به عهده دارد، ادامه داد: در برخی اخبار اعلام شده بود که اطلاعات و تصاویر حذف و پاک شده است که این موضوع تکذیب می شود.

وی از پوشش تصاویر سرقت بانک ملی شعبه دانشگاه از طریق دوربین های شرکت کنترل ترافیک تهران خبر داد و گفت: هر چند این تصاویر از پشت شاخه های درخت ضبط شده است اما در اختیار مراجع و مسئولین ذی ربط قرار گرفته است و تصاویر اشاره شده در ساعت 12:10 دقیقه بامداد جمعه ضبط شده است.

علی مردانی ضمن رد هرگونه حمله سایبری و هک دوربین های سطح شهر تهران تاکید کرد: به هیچ عنوان در این چند روزه تصاویر دوربین ها قطع نشده است. همچنین اطلاعات و دیتاهای گذشته نیز در مجموعه شرکت کنترل ترافیک تهران موجود است که از جمله آن می توان به تخلفات رانندگی و... اشاره کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1506

به "تکذیب سرقت اطلاعات از دوربین های شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب سرقت اطلاعات از دوربین های شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید