ترخیص سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی از دوره احتیاط ، واریز حقوق این سربازان تا سقف 4، 5 میلیون تومان

به گزارش بیست آمار، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ترخیص سربازان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی از دوره احتیاط خدمت سربازی و واریز حقوق آنها در این دوره به اندازه حقوق کادر پایور اطلاع داد.

ترخیص سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی از دوره احتیاط ، واریز حقوق این سربازان تا سقف 4، 5 میلیون تومان

جهت دریافت خدمات اجرای بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناخدا غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط بحرانی و احتیاج جامعه به تخصص سربازان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، جمعی از این عزیزان پس از اتمام دوره ضرورت خدمت وظیفه عمومی برای یاری به کادر درمان در سراسر کشور همچنان تحت عنوان دوره احتیاط خدمت سربازی در مراکز بهداشتی مشغول به خدمت وجانفشانی به همنوعان خود بوده اند که با کنترل ویروس کرونا در سطح نیروهای مسلح، دوره احتیاط این دسته از سربازان در 20 اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است.

وی بیان داشت: همه کارکنان وظیفه که دوره احتیاط خدمت سربازی را سپری می نمایند باید تا 20 / 2 / 99 ترخیص شوند و احتیاجی نیست که مدت 3 ماه دوره احتیاط را در رده های نیروهای مسلح به طور کامل سپری نمایند و در تاریخ مذکور از خدمت ترخیص می شوند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حقوق و مزایای این دسته از سربازان در دوره احتیاط معادل حقوق کادر پایور و براساس درجه از میانگین 25 تا 45 میلیون ریال در نظر گرفته شده است و به حساب آنان واریز می گردد.

وی اضافه کرد: غربالگری سربازان در مراکز آموزش نیروهای مسلح به طور کامل صورت می گیرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراحل تخصصی تشخیص انجام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 330

به "ترخیص سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی از دوره احتیاط ، واریز حقوق این سربازان تا سقف 4، 5 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترخیص سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی از دوره احتیاط ، واریز حقوق این سربازان تا سقف 4، 5 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید