7 ترکیب رنگی که با رنگ سال 2024 استایل فوق العاده ای می سازند

به گزارش بیست آمار، شرکت پنتون، رنگ سال 2024 را رنگ هلویی (Peach Fuzz) مخملی اعلام نمود. این رنگ همان طور که از اسمش پیدا است رنگی رویایی است که حس آرامش و طراوت را در ظاهر و استایل فرد ایجاد می نماید. یکی از ست های مجذوب کننده استایل تک رنگ یا مونوکروم رنگ هلویی مخملی است؛ اما ترکیب رنگ های مجذوب کنندهی دیگی هم وجود دارد. رنگ هلویی مخملی با رنگ های مکمل، خنثی و گرم ست های زیبایی را ایجاد می نماید. در این مقاله، روش های مختلف ست کردن لباس با رنگ هلویی مخملی را بیان می کنیم تا شما ترکیب رنگ های مجذوب کننده با رنگ سال، برای ست کردن لباس را بشناسید و برترین استایل را برای خود طراحی کنید.

7 ترکیب رنگی که با رنگ سال 2024 استایل فوق العاده ای می سازند

1. هلویی مخملی در کنار رنگ های خنثی مثل سفید و مشکی

رنگ هلویی مخملی، یک رنگ گرم و درعین حال ملایم است که با طیف وسیعی از رنگ ها ست می گردد. اولین ترکیبی که در کنار رنگ سال می توانید بهره ببرید پالت رنگی خنثی است. ترکیب رنگ هلویی مخملی با رنگ های خنثی یا پاستلی ظاهری زیبا در استایل شما ایجاد می نماید. در ادامه ترکیب چند رنگ خنثی با رنگ سال 2024 را به شما معرفی می کنیم:

  • رنگ سفید: رنگ سفید با هر رنگی ست می گردد و به آن جلوه ای کلاسیک و شیک می دهد. ترکیب هلویی و سفید برای لباس مجلسی و لباس های روزمره بسیار مناسب است. این ترکیب رنگ در عین سادگی زیبایی خاصی به ظاهر می دهد.
  • رنگ طوسی: رنگ طوسی یک رنگ خنثی و مدرن است که با هلویی ترکیبی مجذوب نماینده و آرام بخش ایجاد می نماید. این ترکیب برای لباس ها رسمی، اداری و استایل های کژوال مناسب است.
  • رنگ مشکی: ترکیب نارنجی و مشکی یک ترکیب جسورانه و مینیمال است که حس اعتمادبه نفس و قدرت را منتقل می نماید. می توانید از رنگ مشکی به عنوان رنگ پایه در استایل خود بهره ببرید و اکسسوری هایی به رنگ هلویی مخملی را برای تکمیل به استایل خود اضافه کنید.

درنهایت هلویی چون رنگ ملایمی است با رنگ های پاستلی و آرام مثل سفید، کرم، آبی، زرد ملایم و در همین طیف رنگ ها خیلی خوب هماهنگ می گردد. انتخاب رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ هلویی یا نارنجی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

2. ست لباس رنگ هلویی مخملی با پالت رنگی گرم

ست کردن رنگ هلویی مخملی با رنگ های گرم، یک ظاهر بی نظیر و انرژی بخش ایجاد کند. رنگ های مثل قرمز، زرد و صورتی ازجمله رنگ های گرمی هستند که به صورت رایج با هلویی ست می شوند. در ادامه نکاتی برای ست کردن با هر رنگ را بیان می کنیم:

  • قرمز: قرمز یکی از برترین رنگ ها برای ست کردن با لباس رنگ هلویی مخملی است. بعلاوه این دو رنگ مکمل یکدیگر هستند و ترکیبی جسورانه و مجذوب نماینده ایجاد می نمایند. ست لباس رنگ هلویی مخملی با یک کت یا ژاکت قرمز، برای یک مهمانی رسمی بسیار مناسب است.
  • زرد: زرد نیز یکی دیگر از رنگ های گرمی است که با لباس رنگ هلویی مخملی ست می گردد. این ترکیب رنگی، انرژی بخش و سرزنده است. لباس رنگ هلویی مخملی را با یک شال یا روسری زردست کنید. این استایل برای دورهمی ها بسیار مناسب است.
  • صورتی: رنگ هلویی مخملی و رنگ صورتی دو رنگ گرم هستند که در کنار یکدیگر، ترکیبی مجذوب نماینده و دل نشین ایجاد می نماید. می توانید یک پیراهن هلویی را با دامن صورتی ست کنید تا در مهمانی یا رویدادهای خاص بدرخشید. برای ایجاد یک ظاهر ملایم و زنانه، از رنگ های روشن تر مانند صورتی روشن بهره ببرید. بعلاوه هلویی مخملی با صورتی تیره یک ترکیب رنگی کلاسیک و بی نظی برای استایل شما خواهد بود.

3. ست کردن رنگ هلویی مخملی با تناژهای کرم تا قهوه ای

رنگ های تناژ کرم تا قهوه ای، ظاهری شیک به استایل شما می بخشند. برای مثال یک پیراهن رنگ هلویی مخملی با یک شلوارجین کرم، مناسب یک روز کاری یا یک قرار رسمی برای آقایان است. خانم ها با استفاده از یک بلوز رنگ هلویی مخملی، به همراه دامن قهوه ای ساده ، می توانند یک ست شیک برای مهمانی یا رویداد رسمی تهیه نمایند. بعلاوه پوشیدن یک پیراهن رنگ هلویی مخملی در کنار یک کت یا ژاکت بژ ترکیبی بی نظیر برای روزهای سرد و بارانی خواهد بود. استفاده از رنگ های کرم و قهوه ای یا حتی شتری با رنگ سال 2024 به ایجاد یک ظاهر کلاسیک و بی نظیر یاری نمایند.

4. استفاده از رنگ هلویی مخملی در کنار آبی آسمانی

رنگ هلویی مخملی و آبی آسمانی، دو رنگ گرم و سرد هستند که در کنار یکدیگر ترکیبی متعادل و هماهنگ ایجاد می نمایند. این ترکیب رنگی برای هر موقعیتی مناسب است. از یک روز کاری گرفته تا یک مهمانی خاص که می خواهید در آن شرکت کنید. ساده ترین ست یک پیراهن هلویی مخملی با یک شلوار جین آبی آسمانی است که یک استایل روزانه را برای شما می سازد.

5. ترکیب رنگ هلویی مخملی با پارچه های طرح دار

ست های رنگ هلویی مخملی، در ترکیب با پارچه های طرح دار، به ایجاد یک ظاهر منحصربه فرد و متمایز یاری می نمایند. برای مثال یک بلوز به رنگ هلویی مخملی با طرح راه راه را با یک دامن مشکی ساده امتحان کنید؛ این ست برای یک مهمانی یا رویداد رسمی مناسب است. بعلاوه ترکیب یک پیراهن رنگ هلویی خالدار با یک کت یا ژاکت ساده، ظاهر مجذوب نمایندهی برای یک روز سرد و بارانی ایجاد می نماید.

هنگام استفاده از پارچه های طرح دار، ضروری است نکاتی را بدانید، مثلا برای داشتن یک استایل چشمگیر، از پارچه های طرح دار با الگوهای بزرگ و پررنگ بهره ببرید. بعلاوه اگر یک استایل با رنگ ملایم و زنانه می خواهید، پارچه های طرح دار با خطوط و طرح های کوچک و ظریف را انتخاب کنید.

6. ترکیب رنگ هلویی مخملی با رنگ های مکمل

استفاده از رنگ های مکمل برای ست کردن لباس، ظاهری جسورانه و زیبا را برای یک فرد می سازد. در دنیای رنگ شناسی مفهومی به نام چرخه رنگ وجود دارد که رنگ های روبروی هم در دایره رنگی را مکمل یکدیگر می شناسند. رنگ های مکمل در کنار هم تضاد و کنتراست جالبی ایجاد می نمایند، نتیجه این تضاد یک استایل شیک و متفاوت برای هر فرد خواهد بود.

طبق همین قانون، رنگ سال 2024 که هلویی مخملی نام دارد با رنگ های مکملی مثل آبی، بنفش، سورمه ای، قهوه ای، خاکستری و سبز ترکیب چشم نوازی تشکیل می دهد. در ادامه چند نکته برای ترکیب رنگ هلویی مخملی با رنگ های گرم عنوان می کنیم:

  • سورمه ای: رنگ سورمه ای جزو رنگ های است که معمولا با هر رنگی ست می گردد. این رنگ به خصوص در پارچه جین برای کت و یا شلوار می تواند در کنار رنگ هلویی بسیار زیبا باشد. اگر قصد ست کردن رنگ تیره با رنگ هلویی را دارید، سورمه ای یکی از برترین رنگ ها برای ترکیب با هلویی مخملی است. برای مکان های رسمی رنگ سورمه ای گزینه مناسبی خواهد بود.
  • بنفش: ترکیب نارنجی و بنفش یک ترکیب جسورانه و مجذوب نماینده است که حسی از تضاد و ظرافت ایجاد می نماید. برای جلوگیری از اینکه درخشندگی نارنجی بیش ازحد غالب گردد، ازسایه های رنگ بنفش، مانند بنفش آلویی یا ارغوانی، بهره ببرید. بعلاوه می توانید یک پیراهن هلویی مخملی با روسری بنفش را امتحان کنید؛ از یک کیف هم رنگ با پیراهن، همراه کفش بنفش، به عنوان اکسسوری بهره ببرید تا استایل خود را کامل کنید.
  • سبز یا زیتونی: ترکیب نارنجی و سبز یک ترکیب شاداب و الهام گرفته از طبیعت است که حسی از طراوت و سرزندگی را در ظاهر ایجاد می نماید. برای متعادل کردن شدت تضاد در این ترکیب، ازسایه های مختلف سبز مثل زمردی و زیتونی بهره ببرید. برای مثال می توانید یک پیراهن هلویی مخملی را با یک شال سبز زمردی ست کنید. بعلاوه برای اکسسوری ترکیب کیف هلویی با کفش سبز روشن استایل شادی را ایجاد خواهد نمود.

7. استایل های تک رنگ یا مونوکروم هلویی مخملی

همان طور که می دانید، استایل های مونوکروم، هیچ وقت قدیمی نمی شوند. ست های تک رنگ، همواره زیبایی و سادگی خود را حفظ نموده و ظرافت خاصی به استایل فرد می بخشند. یکی ازبرترین راه های ست کردن رنگ هلویی مخملی، استفاده از رنگ های مشابه است. برای ایجاد یک ظاهر هماهنگ و منسجم، از رنگ های مشابه مانند نارنجی و هلویی بهره ببرید؛ مثلا ترکیب هلویی مخملی با رنگ هایی مثل صورتی کمرنگ و آجری، استایل هماهنگ و ملایمی ایجاد کند. لباس رنگ هلویی مخملی با یک کیف یا کفش نارنجی برای رویدادها و دورهمی های محبت آمیز بسیار مناسب است.

بعلاوه برای استایل رنگ سال 2024 یعنی هلویی مخملی، می توانید از تناژهای مختلف آن بهره ببرید. برای مثال رنگ نارنجی روشن یکی از رنگ های زیرمجموعه رنگ هلویی است. این رنگ مثل رنگ کرم با ترکیب های مختلفی ست می گردد. با استفاده از این روش ست کردن لباس ظاهری متعادل و هماهنگ خواهید داشت که استایل شما را زیبا نشان می دهد.

ست کردن رنگ سال 2024 با ترکیب رنگ های مجذوب نماینده و متفاوت

در این مقاله، به برسی انواع ترکیب رنگ های مجذوب نماینده با رنگ سال 2024 یعنی هلویی مخملی پرداختیم و برای هرکدام ست های گوناگونی پیشنهاد دادیم. شما می توانید رنگ های پایه استایل خود را از بین ترکیب های گفته شده مانند سورمه ای، قهوه ای یا رنگ های دیگر انتخاب کنید و برای تکمیل استایل خود از اکسسوری های نارنجی یا هلویی مانند کلاه کمربند و کیف های شیک بهره ببرید؛ این کار شما را متفاوت و جسورتر نشان می دهد. استفاده از رنگ هلویی مخملی در همه فصل ها شادی و سرزندگی خاصی به ظاهر شما می بخشد. پس با استفاده از نکات گفته شده به خوبی از این رنگ در طراحی استایل خود بهره ببرید.

منابع:stylecaster, pantone

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 آذر 1402 بروزرسانی: 22 آذر 1402 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1718

به "7 ترکیب رنگی که با رنگ سال 2024 استایل فوق العاده ای می سازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 ترکیب رنگی که با رنگ سال 2024 استایل فوق العاده ای می سازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید