5 دلیل شکست بحرین مقابل ایران از دید سایت الکوره

به گزارش بیست آمار، پایگاه خبری الکوره در گزارشی درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین به آنالیز پنج عامل دلیل این نتیجه پرداخت.

5 دلیل شکست بحرین مقابل ایران از دید سایت الکوره

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی سایت ارزان از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، در گزارش تحلیلی الکوره با اشاره به شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال بحرین مقابل ایران در انتخابی جام جهانی آمده است: بحرین در خانه خودش با نتیجه 3 بر صفر مقابل ایران بازنده شد. بارزترین دلایل شکست بحرین در این بازی به این توضیح است:

اول: روزنه های دفاعی؛ احمد نبیل و حمد شمسان در مرکز خط دفاعی بحرین هماهنگ نبودند، به همراه السید عیسی و ولید الحیام در کناره ها که روز آنها نبود و نتوانستند عملکرد خوبی از خودشان نشان بدهند. این درست است که توان هجومی ایران در مرکز زمین و خط حمله بسیار بالا بود، اما دفاع بحرین هم اشتباهات زیادی داشت که آنها با دریافت 3 گل هزینه این اشتباهات را پرداخت کردند.

دوم: قدرت بدنی؛ سوزا سرمربی بحرین به خوبی می دانست که قدرت بدنی نقطه فزونی تیم ملی ایران است، با این وجود ترکیب تیم ملی بحرین بر خلاف انتظارات شاهد حضور نفراتی بود که انتظار می رفت از ابتدا در زمین حاضر نشوند، چرا که از نظر توان بدنی ضعیف تر از سایر نفرات بودند.

سوم: فقدان هماهنگی؛ مهم ترین چیزی که بحرین در این بازی نداشت هماهنگی و روح جنگندگی بود که این تیم بر خلاف مسابقه اول ظاهر شد و توان ایجاد موقعیت جدی روی دروازه ایران را نداشت.

چهارم: غیبت گُل زن اصلی؛ غیبت اسماعیل عبداللطیف گل زن برتر تاریخ تیم ملی بحرین از ابتدای مسابقه بسیار عجیب بود در حالی که انتظار می رفت سوزا از ابتدا او را در زمین قرار بدهد تا از نیرو و سرعت این بازیکن همچنین تحرکات تأثیرگذارش در زمین استفاده کند؛ اما بر خلاف انتظارات این بازیکن روی نیمکت حضور داشت.

پنجم؛ تعویض های دیرهنگام؛ سوزا دیرتر از انتظار تغییرات مورد نظر خودش را در ترکیب تیمش ایجاد کرد و به طور مثال نخستین تعویض بحرین بعد از دریافت گل اول روی داد. در حالی که سرمربی بحرین می توانست در شروع نیمه دوم تغییرات خودش را اعمال کند و موجب افزایش تعداد بازیکنان و تراکم نفرات در خطّ میانی گردد.

ر

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1067

به "5 دلیل شکست بحرین مقابل ایران از دید سایت الکوره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 دلیل شکست بحرین مقابل ایران از دید سایت الکوره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید