ساوت گیت: گل زدن به ایران سخت است

به گزارش بیست آمار، سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: گل زدن به ایران همواره سخت بوده است.

ساوت گیت: گل زدن به ایران سخت است

درباره شرایط ایران چه فکر می کنید؟ انگلیس نباید حرکتی انجام بدهد؟

فکر کنم خود ایرانی ها بیشتر از شرایط شان اطلاع داشته باشند. آن ها اگر بخواهند می توانند بهتر کار نمایند. البته آن ها اگر انتظار حمایت از ما داشته باشند شرایط فرق دارد، ولی فعلا باید روی بازی تمرکز کنیم.

ما همواره در پی این هستیم که حداکثر کوشش را بکنیم تا باعث خوشحالی طرفداران بشویم. ولی نباید فراموش کنید تیم هایی که در جام های قبلی مقابل ایران بازی کردند خیلی سخت توانستند به آن ها گل بزنند.

از نظر ما ایران تیم باکیفیتی است. آن ها در رنکینگ فیفا رتبه خوبی دارند.

ما می دانیم کی روش چطور کار می نماید. چه زمانی که در منچستریونایتد بود و چه در تیم های ملی. برای همین کاملا آماده هستیم و می خواهیم فردا نتیجه خوبی بگیریم.

کدام بازیکن ایران می تواند برای انگلیس مشکل درست کند؟

در خط حمله بازیکنان خوبی مثل آزمون دارید. جهانبخش را از دوره حضورش در برایتون می شناسیم. بازی های ایران را دیدن نموده ایم. به خصوص بازی مقابل سنگال که در وین انجام شد. به همین علت کاملا آماده هستیم.

در خصوص آمادگی فیزیکی باید بگویم حتی اگر جام جهانی قرار بود آخر فصل برگزار گردد ما با آن مسئله ای نداشتیم. مساله اصلی آماده سازی تیم از نظر روانی است. ما در سال 2018 به خوبی از پس این کار برآمدیم. ولی شرایط این جام فرق می نماید، چون فقط پنج روز برای آماده سازی وقت داشتیم. ولی تیم ریتم خوبی دارد.

هری کین در هر جلسه تمرینی تیم ملی ما پنالتی تمرین می نماید و مثل بازیکنی که نام بردید (طارمی) آماده است تا اگر پنالتی ای گرفته شد گلزنی کند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 آبان 1401 بروزرسانی: 30 آبان 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1582

به "ساوت گیت: گل زدن به ایران سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساوت گیت: گل زدن به ایران سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید