19 خردادماه؛ جلسه هم اندیشی سازمان لیگ کاراته با نمایندگان تیم ها

به گزارش بیست آمار، جلسه هم اندیشی سازمان لیگ با نمایندگان تیم های حاضر در لیگ های کاراته آزاد و کنترلی روز دوشنبه در محل سازمان لیگ برگزار می گردد.

19 خردادماه؛ جلسه هم اندیشی سازمان لیگ کاراته با نمایندگان تیم ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سازمان لیگ مسابقات فدراسیون کاراته جهت معین تکلیف شرایط لیگ های کاراته کشور در نظر دارد جلسه ای را با سرپرستان و مربیان تیم های صعود کننده به مرحله پایانی لیگ برگزار کند.

جلسه مذکور قرار است از ساعت 15 روز دوشنبه 19 خردادماه در محل دفتر سازمان لیگ در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران در دو بخش آقایان و بانوان کاراته آزاد و کنترلی برگزار گردد.

در بخش کاراته کنترلی آقایان از نمایندگان تام الاختیار تیم های کاراته دانشگاه آزاد، پاس ناجا، رعد پدافند و آوای رزم و در بخش بانوان از نماینده تام الاختیار تیم های حاضر در سوپرلیگ بانوان و چهارتیم لیگ فزونی صعود کننده به مرحله نیمه نهایی دعوت شده تا راس ساعت اعلام شده در سالن مسابقات حضور یابند.

جلسه نمایندگان تام الاختیار تیم های حاضر در لیگ های کاراته ازاد اقایان و بانوان نیز ساعت 17 روز دوشنبه 19 خرداد در محل سازمان لیگ برگزار می گردد.

بنا بر اعلام سازمان لیگ، با توجه به لزوم رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از هر تیم تنها یک نماینده تام الاختیار(سرپرست یا سرمربی) در جلسه حاضر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 496

به "19 خردادماه؛ جلسه هم اندیشی سازمان لیگ کاراته با نمایندگان تیم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "19 خردادماه؛ جلسه هم اندیشی سازمان لیگ کاراته با نمایندگان تیم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید