کمک های بیمه البرز الگویی مطلوب برای ادارات و ارگان ها است

به گزارش بیست آمار، معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال سازمان بهزیستی استان تهران، گفت: از شرکت بیمه البرز که در پی همه گیری کرونا در اقدامی خیرخواهانه چهار هزار عدد ماسک و بیش از یک هزار کیلوگرم مواد غذایی به مراکز نگهداری ایتام و معلولان کمک کرد، قدردانی می کنم.

کمک های بیمه البرز الگویی مطلوب برای ادارات و ارگان ها است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از سازمان بهزیستی استان تهران، محمد کریم خبرنگاران در حاشیه تحویل اقلام اهدایی بیمه البرز به بهزیستی، گفت: این اقلام به 9 مرکز شیرخوارگاه و نگهداری بچه ها بی سرپرست در پنج شهرستان تهران، شمیرانات، ری، رباط کریم و دماوند تحویل داده شد.

وی افزود: با توجه به محدودیت های اعتباری و کثرت مددجویان نیازمند، متاسفانه بهزیستی به تنهایی قادر به ارائه خدمات کامل و شایسته در راستای اغنا و تکمیل نیازهای فراوان جامعه هدف خود نیست.

خبرنگاران اعلام نمود: در این راستا و برای به اشتراک گذاشتن خیر جمعی از همه خیران نیک اندیش و مردم نوع دوست تقاضای مساعدت و همکمک دارم.

معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران، بیان داشت: کمک های شرکت بیمه البرز الگویی مطلوب برای ادارات و ارگان ها است و به متولیان دستگاه های اجرایی در حوزه های دولتی و خصوصی توصیه می کنم که نیازمندان تحت حمایت بهزیستی را ببینند و با توجه به شرایط خاص آن ها، کمک های خود را برای این قشر محروم، مضایقه نکنند.

این گزارش حاکی است، شرکت بیمه البرز در سال های گذشته نیز مبلغ دو میلیارد ریال برای تأمین اقلام دارویی و مسکن افراد دارای معلولیت به بهزیستی استان تهران پرداخت کرد که بنا به نیت مدنظر، هزینه شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 713

به "کمک های بیمه البرز الگویی مطلوب برای ادارات و ارگان ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک های بیمه البرز الگویی مطلوب برای ادارات و ارگان ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید