پویش مجازی تهران با تو تا انتها فروردین ادامه دارد

به گزارش بیست آمار، پویش تهران با تو با شعار محوری لبخند 1400 که از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف معرفی اماکن گردشگری پایتخت، برگزار شده تا انتها فروردین ادامه دارد.

پویش مجازی تهران با تو تا انتها فروردین ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ویژه برنامه فصل دل تکانی پویش تهران با تو با شعار محوری لبخند 1400 و با هدف معرفی مکان های گردشگری شهر تهران و ترغیب شهروندان به بازدید از این اماکن را به دبیری مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 و به همت فرهنگ سرای فردوس در قالب مسابقه عکاسی همراه با جوایز ارزنده تا تاریخ 31 فروردین ماه 1400 برگزار می نماید.

گردشگری امروزه یکی از مسایل مهم و موثر مالی و یکی از عوامل برجسته ارتباط اجتماعی و فرهنگی است؛ در این میان ابنیه های تاریخی، به دلیل نمایش هویت شهرها، از ارزش بسیاری جهت هویت بخشی به شهر برخوردار هستند؛ که در راستای تحقق این مهم در حوزه معرفی اماکن دیدنی و گردشگری کلان شهر تهران و ترغیب شهروندان با بازدید از آن ها، پویش مجازی تهران با تو در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می گردد.

مراحل شرکت در پویش تهران با تو:

الف) علاقه مندان با انتخاب مکان (ترجیحا نزدیک ترین نقطه به محل سکونت برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تردد کمتر در سطح شهر) و ثبت عکس موضوعی از زاویه دید دوربین عکاسی و یا تلفن همراه به نحوی که سوژه مدنظر یعنی معرفی مکان گردشگری شهر و تصویر فرد با لبخند و ماسک (طرح لبخند باید روی ماسک کشیده گردد) در کنار ساختمان و یا مکان و ابنیه گردشگری در قاب عکس نمایان باشد، امکان شرکت در این پویش و مسابقه را خواهند داشت.

ب) شرکت کنندگان عکس ثبت شده را در صفحه شخصی خود به شکل پست همراه با کپشن (اعلام شرکت در پویش تهران با تو و معرفی کوتاه مکان گردشگری) و با درج هشتک های: #تهران باتو @tehran-ba-to #بهار1400 #لبخند1400 #گردشگری #عکاسی #ماسک فراموش نگردد #به سوی آسمان #تهران شهری برای همه #فرهنگسرای فردوس #سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بارگزاری کنند. چنانچه صفحه افراد خصوصی (Private) است و قابلیت دیدن صفحه برای عموم وجود ندارد، در خاتمه مهلت شرکت در این پویش، می توانند عکس درج شده در اینستاگرام خود را به وسیله دایرکت برای صفحه رسمی پویش ارسال کنند.

شیوه ارزیابی و انتخاب عکس و اثر مجازی برگزیده:

پس از خاتمه زمان برگزاری پویش تهران با تو، اثر منتشر شده در فضای مجازی توسط گروه کارشناسان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و 10 اثر به عنوان برگزیده انتخاب و معرفی خواهد شد. شیوه و نحوه کسب امتیاز در ارزیابی آثار منتشر شده به توضیح ذیل است:

الف) کیفیت و قابلیت هنری عکس ثبت شده

ب) تعداد بازدید و لایک از پست منتشر شده

جوایز برگزیدگان:

- نفر اول لوح تقدیر و مبلغ 100/000/000 ریال جایزه نقدی

- نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ 50/000/000 ریال جایزه نقدی

- نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ 30/000/000 ریال جایزه نقدی

- نفرات چهارم تا دهم هر یک مبلغ 10/000/000 ریال جایزه نقدی

سایر مقررات و توضیحات:

1- در این پویش همه گروه های سنی امکان شرکت خواهند داشت و نام درج شده در صفحه اینستاگرام به عنوان صاحب اثر شناخته خواهد شد.

2- امکان عکاسی با دوربین و یا گوشی تلفن همراه بوده و همچنین آثار منتشر شده که در صفحات دیگران بازنشر داده گردد به نام صاحب صفحه امکان شرکت در این پویش را خواهد داشت.

3- رعایت ضوابط و مقررات اخلاقی و پوشش اسلامی جهت شرکت در این پویش الزامی است. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد فوق اثر ارائه شده مورد ارزیابی قرار نخواهد گرفت.

4- هر شرکت کننده با درج و نشر یک عکس امکان شرکت در این پویش را خواهد داشت.

مهلت شرکت در این پویش تا تاریخ 31 فروردین 1400 است. پس از خاتمه مهلت ارسال آثار، با ارزیابی شورای کارشناسی به نفرات اول تا دهم جوایز ارزنده ای همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد. مراسم معرفی برگزیدگان و اهدا جوایز در اردیبهشت 1400 برگزار می گردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی این پویش در اینستاگرام به نشانی @tehran-ba-to مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 971

به "پویش مجازی تهران با تو تا انتها فروردین ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش مجازی تهران با تو تا انتها فروردین ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید