پارک وسیله نقلیه در رستوران همزمان با سرو غذا!

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگاران، آیین سنتی و مذهبی قالی شویان فین کاشان و روستای خاوه اردهال که همه ساله در دومین آدینه مهرماه برگزار می گردد تنها آیین مذهبی اسلامی است که به تقویم خورشیدی برپا می گردد.

پارک وسیله نقلیه در رستوران همزمان با سرو غذا!

در این مراسم شرکت نمایندگان که از فین برای برگزاری این مراسم آمده اند در حالی که چوب هایی به دست دارند، یک قالی را به نماد شستن خون علی بن محمدباقر در چشمه می شویند. این مراسم سال 2012 در فهرست میراث فرهنگی و معنوی یونسکو به ثبت رسید.

هر سال همزمان با برگزاری این برنامه تعداد بسیاری زیادی از مردم روستاهای اطراف و گردشگران شهرهای دیگر و حتی گردشگران خارجی در این مراسم شرکت می نمایند. واحدهای اقامتی پر از مسافر می گردد و رستوران های آن نیز مملو از گردشگران داخلی و خارجی است.

در این میان یکی از گردشگران روستای مشهد اردهال که به رستوران بزرگ و مهم این روستا رفته بود، همزمان با ایام برگزاری مراسم قالیشویان، از این رستوران و نحوه خدمات دهی آن تصاویری تهیه کرد که نشان می داد در این رستوران درست در زمانی که غذا برای مسافران سرو می شد، فردی که گویا صاحب رستوران بوده، خودروی خود را در داخل رستوران پارک کرد پس از آن نیز یک موتور در این رستوران پارک شد که هوای رستوران را برای مشتریان آلوده کرد.

محسن فاطمی زمانی که اعتراض خود را به مسئولان رستوران رساند پاسخ شنید که حتما رسیدگی می نمایند اما خودرو تا زمانی که وی از رستوران خارج شد، همانجا باقی مانده بود.

این گردشگر به خبرنگاران گفت: نحوه خدمات رسانی در این رستوران بسیار پایین بود. انتظار می رفت رستورانی با این وسعت در روستای گردشگری مشهد اردهال دارای کیفیت بسیار خوبی در غذا و پذیرایی از مهمانان داخلی و خارجی باشد چون هر سال میزبان چندین هزار مهمان داخلی و خارجی هستند اما چنین نبود. از سوی دیگر گارسون این رستوران یک پسر بچه 10 ساله بود که باید چند بار اعلام می کردیم غذایمان چه بود و منوی او چه چیزهایی را ندارد. غذای سرد، نحوه پذیرایی نادرست و کیفیت پایین غذا در کنار قیمتی که برای آن معین نموده بودند به هیچ وجه مناسب یک رستوران آن هم در روستای گردشگری مشهد اردهال نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 195

به "پارک وسیله نقلیه در رستوران همزمان با سرو غذا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک وسیله نقلیه در رستوران همزمان با سرو غذا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید