نبی در وبینار آموزشی مربیان: امیدوارم با حضور ونگر شاهد ارتقای فنی مربیان کشورمان باشیم

به گزارش بیست آمار، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: مایه مباهات است که شاهد استقبال استثنایی مربیان شایسته فوتبال کشور از وبینار دانش افزایی مربیان هستیم.

نبی در وبینار آموزشی مربیان: امیدوارم با حضور ونگر شاهد ارتقای فنی مربیان کشورمان باشیم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مقاطع تحصیلی در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه وبینار دانش افزایی مربیان با حضور آرسن ونگر، چهره نامدار مربیگری فوتبال دنیا عنوان نمود: به همه عزیزان حاضر در وبینار خیر مقدم عرض می کنم. بسیار خوشحالیم امروز در جمع مان آقای آرسن ونگر را داریم که از مفاخر مربیگری فوتبال در دنیا هستند و امیدواریم با برگزاری چنین مراسمی شاهد رشد و ارتقا فنی مربیان زحمتکش فوتبال کشورمان باشیم.

وی ادامه داد: به گواه کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای پیشتاز در امر آموزش مربیگری (چه از نظر کیفی و چه کمی) است. کمیته آموزش در طی سنوات گذشته پیروز به آموزش به 35000 مربی در سطوح و زمینه های مختلف شده است. امروز هم باعث افتخار است در ادامه آموزش ها در خدمت یکی از برجسته ترین مربیان دنیا آقای آرسن ونگر هستیم. در جمع مربیان ایرانی حاضر در وبینار جمع زیادی از آنها از لژیونرهای پیروز و نامی فوتبال ایران هم در سال های نه چندان دور بودند و این موضوع که همه در دهکده دنیای و عصر ارتباطات می توانیم دور هم جمع شویم اتفاق مهمی محسوب می گردد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اضافه نمود: مایه مباهات است که شاهد استقبال استثنایی مربیان شایسته فوتبال کشور از وبینار دانش افزایی مربیان هستیم. به طور حتم برگزاری چنین دوره هایی در دستور کار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است و تداوم این جهت با همراهی خانواده عظیم مربیگری فوتبال کشور میسر خواهد بود. بار دیگر خیر مقدم عرض می کنم و امیدوارم مربیان بادانش کشورمان در مراحل آینده فعالیت خود پیروز باشند. از کوشش های کمیته محترم آموزش آقایان ماجدی و جباری و سایر مبادی ذیربط در این خصوص در روابط بین الملل، بخش آی تی، در فدراسیون فوتبال هم کمال سپاس را دارم.

وبینار دانش افزایی مربیگری فوتبال امروز (چهارشنبه) در حالی با حضور آرسن ونگر و سخنرانی دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار گردید که جمع گسترده ای از مربیان فوتبال کشورمان در این دوره حاضر بودند. همچنین در این وبینار، دراگان اسکوچیچ، حمید استیلی و حسین عبدی هم که مربیان تیم های ملی هستند، حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 641

به "نبی در وبینار آموزشی مربیان: امیدوارم با حضور ونگر شاهد ارتقای فنی مربیان کشورمان باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی در وبینار آموزشی مربیان: امیدوارم با حضور ونگر شاهد ارتقای فنی مربیان کشورمان باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید