مرد بدهکاری که چهار عضو خانواده خود را به قتل رسانده

به گزارش بیست آمار، مرد بدهکاری که 4 تن از اعضای خانواده اش را به قتل رسانده و به کشتار دسته جمعی شان اعتراف نموده بود اکنون از زندان پیغام داد که بی گناه است.

مرد بدهکاری که چهار عضو خانواده خود را به قتل رسانده

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران آنلاین، متهم آنتونی تود 45 ساله متخصص فیزیوتراپی محکوم شده بود که همسر 42 ساله خود مگان و 3 فرزند 13، 11 و 4 ساله اش را به همراه سگ خانوادگی بی رحمانه با ضربات چاقو درخانه شان در فلوریدا آمریکا به قتل رسانده است.

بنا بر اطلاعات پلیس با کشف اجساد قربانیان 3 هفته پس از جنایت این مرد قاتل که کوشش نموده بود از صحنه جنایت فرار کند دستگیر و به تمامی قتل ها اعتراف کرد اما اکنون پس از گذشت چند ماه از دوران محکومیتش پیامی از سوی خواهر خود به قاضی پرونده ارسال کرد،که او قاتل نیست و هنگامی که به خانه بازگشته با اجساد خانواده اش روبرو شده و در آن لحظه مجبور شده تا جنایت ها را بر عهده بگیرد.

درحال حاضر تناقض گویی های متهم و ادعاهای و اعترافات متفاوتش سبب شد تا بار دیگر پرونده جنایت اعضای این خانواده بازگشایی و آنالیز برای یافتن حقیقت شروع گردد.این ذر حالی است که کارآگاهان پلیس معتقدند که متهم با توجه به مسائل اقتصادی اش تصمیم به قتل عام خانوادگی گرفته و اکنون کوشش می نماید تا خود را بی گناه جلوه داده و از زندان خلاص گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 778

به "مرد بدهکاری که چهار عضو خانواده خود را به قتل رسانده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد بدهکاری که چهار عضو خانواده خود را به قتل رسانده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید