اعتراف تلخ حسن یزدانی: تیلور از من باهوش تر بود

به گزارش بیست آمار، حسن یزدانی پس از بازگشت به ایران در جمع خبرنگاران با قدردانی از استقبال پرشور مردم، درباره شکستن رکورد دنیا پهلوان تختی با کسب هشتمین مدال مجموع دنیای و المپیک گفت: دنیا پهلوان تختی چه از نظر مدالی و چه از نظر اخلاقی سرآمد همه ورزشکاران ایران است. من دنبال رکورد نیستم و ان شاءالله تا زمانی که کشتی می گیرم هدفم فقط این است که بتوانم دل مردم عزیز کشورم را شاد کنم.

اعتراف تلخ حسن یزدانی: تیلور از من باهوش تر بود

او درباره صحبت های دیوید تیلور مبنی بر اینکه یزدانی از معدود کسانی است که توانسته او را شکست دهد، گفت: او همواره به من محبت دارد. امیدوارم در آینده نزدیک بتوانیم رقابت سالم و خوبی داشته باشیم و هر کس حقش است به پیروزی برسد.

یزدانی درباره گلایه های پدرش مبنی بر اینکه بروز بعضی اتفاقات قبل از فینال باعث شکست او مقابل تیلور شده است، گفت: او عزیز من است. شکست معمولا ناراحتی دارد و این ناراحتی برای خانواده ها بیشتر است. امیدوارم در آینده نزدیک بتوانم این باخت را جبران کنم.

دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک در واکنش به اظهارات کارشناسان مبنی بر اینکه بررسی بهتر آمریکایی ها باعث شکست او مقابل تیلور شد، اظهار داشت: همه زحمت کشیدند و از همه تشکر می کنم. اشتباه از خود من بود و حریفم استفاده کرد. او باهوش تر بود و بهتر عمل کرد.

یزدانی اضافه کرد: تیلور از نقاط ضعف من استفاده کرد و پیروز شد. من آن عملکردی را که می خواستم نتوانستم بر روی تشک پیاده کنم و در نهایت شکست خوردم.

منبع: فرارو
انتشار: 31 شهریور 1401 بروزرسانی: 31 شهریور 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1557

به "اعتراف تلخ حسن یزدانی: تیلور از من باهوش تر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف تلخ حسن یزدانی: تیلور از من باهوش تر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید