صف های فروش چند ده میلیویی و کار سخت سهام داران

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران-افت پنج هزار و 915واحدی شاخص کل (0.4درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و 215هزار واحدی قرار داد.

صف های فروش چند ده میلیویی و کار سخت سهام داران

به گزارش خبرنگاران، شاخص هم وزن 0.1درصد افت کردو ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس حدود چهار هزار و 160میلیارد تومان رسید.

اگرچه بازار سرمایه امروز چهارشنبه 6 اسفند را با رنگ سبز شاخص آغاز کرد اما در ادامه شاخص بورس با افت پنج هزار و 915 واحدی به رقم یک میلیون و 205 هزار واحد رسید تا ریزش آن در روزهای اخیر ادامه دار شود.

شپنا، شستا، وغدیر، وپاسار و فارس بیشترین تاثیر منفی و همچنین کچاد و فملی نیز بیشترین تاثیر مثبت را روی شاخص بورس داشتند.

از مهم ترین نمادهایی که در صف فروش قرار داشته و البته از کمترین حجم معاملات در هفته های اخیر برخوردار بوده است می توان به نمادهای سرمایه گذاری استانی اشاره کرد.

بسیاری از فروشندگان سهام این سرمایه گذاری ها، دارندگان سهام عدالت هستند که نیاز فوری به نقد کردن سهام خود دارند اما فرایند معاملات این نمادها نشان میدهد که این گروه از سرمایه گذاران کار بسیار سختی در پیش دارند. در برابر صف فروش چند ده میلیونی نمادهای این گروه، اغلب معامله چند ده هزار سهمی اجرا شده است.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 958

به "صف های فروش چند ده میلیویی و کار سخت سهام داران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صف های فروش چند ده میلیویی و کار سخت سهام داران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید