شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد

به گزارش بیست آمار، معاون اجرایی پرسپولیس گفت: باید قرارداد ها را رصد کنیم و ببینیم موضوع رادو چیست، اما فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد.

شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ابراهیم شکوری در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابش به عنوان معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالم در جمع خانواده پرسپولیس هستم. امیدوارم با همدلی، اتحاد و همبستگی پیروزیت های زیادی را رقم بزنیم. این امکان پذیر نیست مگر اینکه هواداران، کادر فنی بسیار خوب تیم، بازیکنان خوب که 4 دوره قهرمان شده و اتفاق بزرگ رقم زده اند و مدیریت باشگاه همدل باشند.

وی اضافه کرد: همان طور که مدیرعامل گفت کمتر از 50 روز تا فینال آسیا زمان داریم و امیدوارم همه کمک کنند و همدل شوند در این مدت کم آرامش را به تیم برگردانیم. اینکه تیم آرامش داشته باشد مهمترین نکته است چون از نظر فنی تیم دارای توانایی های بالاست که هر تیم در آسیا آرزوی این تین و هواداران آن را دارد.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره مسائل تیم، گفت: از روزی که مسئولیت گرفتم به رصد کردن مسائل پرداختم. البته از قبل تقریبا با مسائل آشنا بودم. امیدوارم در چند روز آینده بیشتر است موضوع را رصد کنیم. از روز گذشته هم این کارها اجرا شده و امیدوارم مسائل را پشت سر بگذاریم. این اتفاق قطعا شدنی است چون ما پشتوانه 40 میلیونی هواداری داریم که در این جهت به ما کمک می کند.

شکوری درباره نامه رادوشوویچ و فسخ قرارداد، شرح داد: ما باید اول قراردادها را ببینیم که شرایط چگونه است. ما با هیچ مربی و بازیکنی به مشکل نخواهیم خورد. چون من بازیکن بودم و مسائل بازیکنان را می دانم. اصلا نگرانی وجود ندارد. سعی کردیم با رادو هم صحبت کنیم و فکر نمی کنم مشکل خاص و بزرگی باشد. فقط باید بررسی کنین و ببینیم درخواست او چیست و چه مطالباتی دارد.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره چند دستگی در بین پیشکسوتان وجود دارد، گفت: نه این طور نیست. وقتی من می گویم هوادار قطعا پیشکسوتان را هم شامل می شود. همه آنها که برای تیم بازی کرده اند قلبشان با تیم است و اگر صحبتی می کنند هدفشان کمک به تیم است. من اول همه را به همدلی دعوت می کنم. این زمان، زمان طلایی برای ماست و این خواسته هواداران است. در این فاصله 50 روز همه کمک کنند تیم در آرامش باشد و هر کاری می تواند انجام دهد تا بازیکنان و کادر روی تک بازی تمرکز کنند تا با توانایی که دارند بتوانیم پیروز شوند.

معاون پرسپولیس درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، حضور شریفی و برنامه برای تقویت تیم، گفت: مسائل فنی با کار مربوط است و گل محمدی در این خصوص تصمیم می گیرد. ما باید فضا را رصد کنیم و امروز مستقر شویم ببینیم چه می شود.

شکوری همچنین درباره ادامه همکاری انصاری، مطرح نمود: بحث فنی با کادر فنی است و هر چه تشخیص دهند همان می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 718

به "شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید