دستینی 2 با بسته الحاقی The Witch Queen به ریشه های خود بازمی شود

به گزارش بیست آمار، ساواثون (Savathun) قرار است نقش اصلی را در دنیای دستینی 2 (Destiny 2) بگیرد. بسته الحاقی ملکه جادوگر (The Witch Queen) حدود 7 سال است که در حال ساخت است. حال در این بسته الحاقی بازیکنان در برابر ساواثون قرار خواهند گرفت. یک نیروی شیطانی که در داستان دستینی نقش بسیار مهمی را دارد.بانجی اطلاعات تازهی از بسته الحاقی تازه بازی دستینی 2 عرضه نموده است.

دستینی 2 با بسته الحاقی The Witch Queen به ریشه های خود بازمی شود

بسته الحاقی ملکه جادوگر تا الان بزرگترین بسته الحاقی بازی دستینی است. با این حال با عرضه این بسته الحاقی، بانجی به دوران اوج خود بازخواهد گشت. ملکه جادوگر ما شاهد 50 سلاح، 6 زره و تعدادی موارد تازه دیگر هستیم. داستان این بسته الحاقی نیز بر اساس تجربه بانجی در چند سال اخیر بوده و یک سبک محتوای بسیار خوبی دارد. مهم نیست که شما یک تازه کار باشید، یا یک بازیکن قدیمی تنها یک نکته را باید بدانید. اینکه ساواثون روشنایی را دزدیده و ملکه جادوگر در کوشش است تا این نور را بازگرداند. تا بتواند جلوی ساواثون و ارتش نامیرای خود را بگیرد.

مکان اصلی بخش داستانی، Savathuns Throne World است. این سرزمین پر از اسرار مختلف و دروغ است. دشمنان موجود در این جهان هم حاملان نور کندو (Hive Lightbearers) است. این موجودات با وجود تازه بودن حس آشنایی را به کاربران القا خواهند کرد. یک مبارز کندو می تواند مثل یک تایتان Void Sheild پرتاب کند. همینطور اینکه توانایی ایجاد Arc Lightning مانند یک وارلاک (Warlock) را دارد.

موارد تازهی اضافه شده به دستینی 2

نقشه این بسته الحاقی دارای باتلاق های بسیاری است. از طرفی دارای یک قصر بزرگ در میان است که قطعاً مرکز حملات بزرگ خواهد بود. در طول بخش داستانی ملکه جادوگر شما در جهانی Savathuns Throne World گشته و رازهای آن را کشف خواهید کرد. بانجی کوشش نموده تا مانند قبل به سبک سیاهچال خود بازگردد و مراحل خاصی را طراحی کند. نکته جالب اینجاست که در مرحله ای بازیکنان با Caiatl همکاری می نمایند. او در فصل های قبلی دشمن اصلی بازیکنان بود.

برخلاف گذشته بازیکنان نمی توانند به سرعت بخش داستانی را به اتمام برسانند. در اصل باید در هر مرحله فکر نمایند و با دقت به پیش بروند. به دلیل اینکه ساواثون هر لحظه امکان دارد آن ها را فریب داده و مانع از پیشرفت در بازی بگردد. بانجی به داستان ملکه جادوگر حالت سختی تازهی اضافه نموده است. این حالت Legendary نام داشته و به طور کلی بازی را سخت تر می نماید. با اینحال جوایز نیز نزدیک دو برابر بیشتر از چیزی است که در فصل گذشته به بازیکنان داده می شد.

یکی از شاخصه های دستینی قابلیت غارت (Loot) است. این بسته الحاقی تازهی نیز دارای این قابلیت است. شما می توانید آیتم های مختلف را برداشته و از آن ها وسایل مختلف بسازید. یکی از سلاح هایی که اخیراً معرفی گردید Glaive بود. شما می توانید آن را خودتان بسازید. این سلاح در اصل چندین کار مختلف را باهم انجام می دهد. برای مثال می تواند سپر یا یک سلاح پرتابی هم بگردد. به همین خاطر است که از موارد دیگر جدا است. شما برای اینکه بتوانید به طرز بهینه از این سلاح بهره ببرید باید بسیار دقیق عمل نموده و در برترین زمان از قابلیت های مختلف آن بهره ببرید.

در کنار این مورد چندین سلاح دیگر نیز به بازی اضافه شدند. برای مثال:

  • Grand Overture: یک سلاح به سبک Machine Gun بوده که تعداد زیادی ذرات ریز را به طرف دشمن پرتاب می نماید.
  • Parasite: سلاحی که به سمت دشمنان کِرم پرتاب می نماید. این کرم ها به ندرت آسیب بیشتری به دشمن خواهند زد.
  • Osteo Striga: این سلاح به طرف دشمنان خارهای سمی پرتاب می نماید. همینطور اینکه مانند یک مسلسل نیز عمل خواهد نمود.

همینطور اینکه بانجی 3 سطح مختلف از Glaive را طراحی نموده که به یکدیگر مرتبط هستند.

بخش مهیج ماجرا!

یکی از موارد جالب اضافه شده سیستم تهی 3.0 (Void 3.0) است. این نسخه تازه 3.0 به طور کامل سیستم تهی را از نو طراحی نموده است. حال تمام کاراکترها می توانند از نارنجک های Suppressor استفاده نمایند. این مورد در برابر مبارزان کندو بسیار مؤثر خواهد بود. همینطور اینکه کاربرد زیادی در مبارزات تن به تن دارد.

به طور کلی سیستم ساختن (Crafting) در این بسته الحاقی تغییر نموده است. حال کاربران می توانند از روش های تازهی برای باز کردن توانایی های مختلف و ساختن وسایل مختلف استفاده نمایند. به وارلاک ها قابلیت تازهی اضافه شده که اجازه می دهد یک شکاف ایجاد نمایند. زمانی که این شکاف به دشمنان بخورد آن ها را ضعیف نموده و وارلاک راحت تر می تواند آن ها را از بین ببرد. نام این قابلیت فرزند خدایان قدیم (Child of the Old Gods) است. تایتان ها نیز قابلیتی به نام Bastion دریافت خواهند کرد. یک شاخصه تازه که به کاربر اجازه می دهد سپر خود را به زمین کوبیده و یک سد تهی (Void Barrier) ایجاد کند.

شخصیت های دیگر نیز در سال 2022 به مانند دو مورد بالا تغییر خواهند یافت. همینطور اینکه تغییرات مرتبط با داستان است. هر کلاس در بازی دو زره خاص تازه دریافت خواهند کرد. بانجی هنوز اطلاعات زیادی از این موارد منتشر ننموده است. با اینحال یکی ایستایی و دیگری متحرک خواهد بود. برای مثال Hoarfrost-Z برای تایتان ها جایگزین سد خواهد بود. وارلاک ها نیز یک دستکش تازه به نام Osmiomancy دریافت خواهند کرد که یک نارنجک Coldsnap اضافه در اختیارشان خواهد گذاشت. کلاس شکارچی (Hunter) نیز یک کلاه خود تازه به نام Blight Ranger دریافت خواهد نمود که ذراتی که سمتش پرتاب می گردد را برگشت می دهد.

اینطور که به نظر می رسد وارلاک ها در بسته الحقی تازه بسیار قدرتمند خواهند شد. به دلیل اینکه موارد بسیاری به آن ها اضافه شده و بانجی میخواهد تا افراد بیشتری از این کاراکتر استفاده نمایند.

جمع بندی

بسته الحاقی ملکه جادوگر بازی دستینی 2 قطعاً داستان مجذوب کنندهی خواهد داشت. این محتوای تازه چیزی است که هواداران سال ها منتظرش بودند. همینطور اینکه این بسته الحاقی بزرگ ترین مورد از زمان Forsaken است. به همین خاطر است که حدود 1 میلیون نفر آن را پیش خرید نموده اند. از لحاظ بصری نیز ملکه جادوگر به شدت زیباست. بانجی چندین به روزرسانی مختلف روی موتور بازی انجام داده تا از ری تریسینگ (Ray Tracing) و موارد مشابه پشتیبانی کند.

نیت هاوبیکر (Nate Hawbaker) مدیر بخش هنری در بانجی می گوید:

نکته اینجاست که در این مدت دستینی هواداران بسیاری داشته است. این افراد از همان ابتدا پیگیر بازی بوده و به همین خاطر قطعاً از محتوای تازه لذت خواهند برد. مشکل اصلی بازیکنان تازه است. افرادی که برای اولین بار دستینی 2 را تجربه نموده و تازه کار هستند. بانجی همیشه در این زمینه مشکل داشته و همچنان این مشکل ادامه دارد. با این حال طبق چیزی که اعلام شده داستان تازه برای افراد تازه کار نیز مجذوب کننده خواهد بود. البته باید صبر کرد و دید که واکنش افراد مختلف به ملکه جادوگر چگونه خواهد بود.

دستینی 2: ملکه جادوگر 3 اسفند (22 فوریه) برای کنسول های نسل 8 و 9 به همراه کامپیوتر و استیدیا عرضه خواهد شد.

در ادامه می توانید ویدیوی تازه منتشر شده از بسته الحاقی The Witch Queen دستینی 2 را ببینید.

منبع: TheVerge.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1479

به "دستینی 2 با بسته الحاقی The Witch Queen به ریشه های خود بازمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستینی 2 با بسته الحاقی The Witch Queen به ریشه های خود بازمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید