خبرنگاران پیوس: مدیریت پرسپولیس جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد

به گزارش بیست آمار، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: تیم فوتبال پرسپولیس بهترین تیم ایران است و برای موفقیت لازم است مدیریت باشگاه جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد.

خبرنگاران پیوس: مدیریت پرسپولیس جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد

فرشاد پیوس روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، با اشاره به تغییرات در مدیریت باشگاه پرسپولیس و انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه گفت: امیدوارم این تغییرات مثبت باشد و پرسپولیس بتواند روزهای خوبش را ادامه دهد. متاسفانه بعد از قهرمانی تیم در لیگ برتر و از طرفی راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا اتفاقاتی رخ داد که هواداران را نگران کرده بود. با این حالد و خوشبختانه مشکل برانکو که اصلی ترین دغدغه هواداران بود، حل شد.

وی افزود: امیدوارم مدیر جدید باشگاه بتواند مسائل را حل نماید. رسیدگی به خواسته های بازیکنان و پشتیبانی خوب از تیم آن هم در فصلی که پرسپولیس باید در فینال لیگ قهرمانان به میدان برود، باید در اولویت مدیریت جدید باشد. مدیریت جدید اجازه ندهد که حاشیه ای از بیرون آرامش تیم را بر هم بزند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد: تیم از نظر فنی در سطح خوبی است. بازیکنان خوبی هم در تیم بزرگ پرسپولیس حضور دارند. تنها مشکل در چند وقت اخیر اتفاقات بیرونی بود که امیدوارم با مدیریت درست باشگاه، این مشکل هم برطرف شود و دیگر اتفاقات بیرونی برای تیم مشکل ساز نشود. اگر آرامش پرسپولیس حفظ شود، تیم قهرمان آسیا می شود.

پیوس با اشاره به حضور ابراهیم شکوری در کادر مدیریت پرسپولیس شرح داد: شکوری از خانواده پرسپولیس است. به نظر من حضور چنین فردی در باشگاه ضروری بود زیرا وجود فردی که برای تیم زحمت کشیده باشد و خواسته هواداران و بازیکنان را بداند، در کادر مدیریت باشگاه لازم است.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس برای فصل جدید نیاز به بازیکن جدیدی دارد یا خیر، گفت: به طور حتم این پرسپولیس است که به خیلی ها هویت داده است. پرسپولیس هیچ گاه از جدایی یک فرد متضرر نخواهد شد. تیم باید تقویت شود و این به دید کادر فنی بستی دارد اما هنوز هم نفرات خوبی در پرسپولیس هستند که با همین نفرات هم بهترین اتفاقات رقم خواهد خورد.

مهاجم اسبق سرخپوشان گفت: پرسپولیس هنوز هم با سایر تیم های ایران اختلاف زیادی دارد و همچنان تیم اول ایران خواهد بود. امیدوارم امسال هم اتفاقات خوبی رقم بخورد و تیم بتواند هم در لیگ و هم آسیا قهرمان شود تا اختلافش را با سایر تیم ها حفظ کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 711

به "خبرنگاران پیوس: مدیریت پرسپولیس جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیوس: مدیریت پرسپولیس جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید