رویای مشترک 4 قهرمانی 1400 برای استقلال و پرسپولیس

به گزارش بیست آمار، با صعود توام پرسپولیس و استقلال به دور دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و حضور هر 2 تیم در کورس رقابت قهرمانی در لیگ و جام حذفی کشور به نظر می رسد این 2 تیم رویای جادویی کسب 4 عنوان قهرمانی در یک سال را در ذهن خود دارند.

رویای مشترک 4 قهرمانی 1400 برای استقلال و پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، قهرمانی در لیگ و جام حذفی، به طور اتوماتیک، سوپر جام را هم نصیب تیم ها در لیگ ایران می نماید. در اغلب کشورهای صاحب فوتبال اگر قهرمان لیگ و جام حذفی یکی باشد، سوپرجام با حضور قهرمان دوگانه و نایب قهرمان لیگ یا تیم فینالیست جام حذفی برگزار می گردد اما طبق اساسنامه جدید سازمان لیگ، در ایران تیمی که همزمان لیگ و جام حذفی را ببرد اتوماتیک وار سوپر جام را هم برده است و تنها لیگ قهرمانان آسیا می ماند که پرسپولیس و استقلال با استانداردهایی که در مسابقات لیگ قهرمانان ارائه داده اند می توانند خود را مدعی این مسابقات بدانند.

به هر حال برای اولین بار در سالهای اخیر است که اولا هر 2 تیم در کورس قهرمانی لیگ هستند، در جام حذفی قرار دارند و در لیگ قهرمانان هم هر 2 به عنوان تیم اول به دور دوم صعود نموده اند. این مساله می تواند هر 2 تیم را در رویای کسب 4 قهرمانی در یک فصل فرو ببرد که هرچند سخت است اما برای هر کدام از این 2 تیم غیرممکن نیست به شرطی که مجموعه ای از اتفاقات و شانس ها کنار هم برای هر کدام از این تیم ها ردیف شوند تا این تیم ها به آرزوی رویایی خود برسند.

البته پرسپولیس اگر خوش شانس باشد می تواند 5 قهرمانی را در این فصل جشن بگیرد. امکان قهرمانی در سوپرجامی که از فصل پیش باقی مانده (بازی پرسپولیس و تراکتور که قرار بود نیم فصل برگزار گردد و نشد) برای پرسپولیس وجود دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1052

به "رویای مشترک 4 قهرمانی 1400 برای استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویای مشترک 4 قهرمانی 1400 برای استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید