باشگاه پرسپولیس: مگر بیمارستان ها به دلیل درگذشت پزشکان و پرستاران تعطیل شدند؟، بعضی به دنبال موج سواری هستند

به گزارش بیست آمار، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به خبر درگذشت فوتبالیست نوجوان ایرانی و صحبت های مطرح شده درباره آن توسط بعضی اهالی فوتبال واکنش نشان داد.

باشگاه پرسپولیس: مگر بیمارستان ها به دلیل درگذشت پزشکان و پرستاران تعطیل شدند؟، بعضی به دنبال موج سواری هستند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است:

خبر درگذشت متین قوسی، فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان باعث تألم و تأثر همه اهالی فوتبال کشورمان شد و خانواده عظیم و میلیونی باشگاه پرسپولیس هم این ضایعه تلخ را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می گوید.

ضمن ادای احترام به روح این مرحوم اما بعضی از باشگاه ها و اهالی فوتبال در اقدامی عجیب با موج سواری و سوءاستفاده از این واقعه تلخ، خواهان لغو مسابقات لیگ برتر و تعطیلی آن به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند! در این باره این سؤال پیش می آید که مگر این مرحوم در زمین فوتبال دچار کرونا شده که بعضی ها فوت یک انسان را دستمایه رسیدن به اهداف خود قرار دادند؟ مگر به دلیل درگذشت تعدادی از پزشکان و پرستاران که به راستی مدافعان سلامت هستند، بیمارستان ها تعطیل شدند؟

در این میان آیا جان رانندگان، کارگران، کارمندان و ... اهمیتی ندارد که مشاغل آنها شروع به کار نموده و کسی هم اینگونه وااسفا سر نداده است؟ آیا نگرانی از ویروس کرونا برای کارگرانی که در کوره های پرحرارت و معادن مشغول به کار هستند، وجود ندارد؟ در این شرایط هزاران و بلکه میلیون ها نفر مشغول به کار و خدمت رسانی به جامعه هستند، اما به نظر می آید که عده ای بنا به مصلحت و منافع خود یا باشگاه شان خواهان تعطیلی لیگ برتر شدند.

نکته حائز اهمیت این است که افرادی خود را مدافع سلامت مردم معرفی می نمایند که با اقدامات شان بارها نشان داده اند به چیزی جز منافع خود فکر نمی نمایند. آیا کسانی که این گونه دم از نگرانی برای سلامت مردم می زنند حاضرند بیزینس و شغل های غیرفوتبالی خود را هم تعطیل نمایند؟! امیدواریم اتحادی که در این زمینه بین بعضی از باشگاه ها و دشمنان دیروز که امروزه دوست های خوب برای همدیگر هستند در همه زمینه ها وجود داشته باشد!

لازم به ذکر است که باشگاه پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم آسیا که میلیون ها هوادار در همه جای ایران دارد اعلام می نماید در همه زمینه ها تابع قوانین هستیم و قانون هم برای ما قابل احترام است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 423

به "باشگاه پرسپولیس: مگر بیمارستان ها به دلیل درگذشت پزشکان و پرستاران تعطیل شدند؟، بعضی به دنبال موج سواری هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: مگر بیمارستان ها به دلیل درگذشت پزشکان و پرستاران تعطیل شدند؟، بعضی به دنبال موج سواری هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید