تری: بابت اخراج مورینیو گریه کردیم، بچه هایم ژوزه را الگوی خود می دانند

به گزارش بیست آمار، مدافع پیشین چلسی می گوید بازیکنان این تیم پس از شنیدن خبر اخراج ژوزه مورینیو در سال 2007 گریه کردند.

تری: بابت اخراج مورینیو گریه کردیم، بچه هایم ژوزه را الگوی خود می دانند

به گزارش خبرنگاران، جان تری که بین سال های 1998 تا 2017 عضو تیم فوتبال چلسی بود و با این تیم به 17 عنوان قهرمانی مختلف از جمله پنج قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت، می گوید بازیکنان این تیم در سال 2007 بابت اخراج ژوزه مورینیو گریه کردند. آقای خاص بین سال های 2004 تا 2007 و 2013 تا 2015 راهنمایی آبی پوشان لندنی را برعهده داشت و این تیم را به سه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، سه قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و یک قهرمانی در جام خیریه انگلیس رساند.

مدافع و کاپیتان پیشین چلسی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس گفت: وقتی متوجه اخراج مورینیو شدیم، همه ما اشک در چشمان مان حلقه زد. این یکی از آن لحظاتی بود که زمزمه هایی در اطراف تیم وجود داشت، ما هم خوب بازی نمی کردیم، در لیگ هم عملکرد خوبی نداشتیم و سپس ژوزه وارد رختکن شد و گفت ماجراجویی ما تا همین جا بود، من اخراج شدم. او سپس دور چرخید و همه را در آغوش گرفت. اشک همه ما در آمده بود و به این فکر می کردیم که حالا از اینجا کجا برویم؟. ما کسی را به عنوان سرمربی داشتیم که همانند پدری ما را راهنمایی می کرد.

وی اضافه کرد: ما حتی با هیئت مدیره باشگاه هم صحبت کردیم و به آنها گفتیم گوش کنید، ما می خواهیم ژوزه بماند، نمی توانیم او را برگردانیم؟ این تصمیم عجولانه ای است، مورینیو بهترین سرمربی است که تا به امروز با او کار نموده ایم. متأسفانه آنها تصمیم خود را گرفته بودند و همه ما که مردانی بالغ بودیم، بابت اخراج مورینیو گریه کردیم. او سرمربی مطالبه گری بود و گاهی اوقات ما را فراتر از محدودیت های مان به جلو سوق می داد. تا زمانی هم که بازی تمام نمی شد متوجه نمی شدید که دلیل کارهایی که او در جریان بازی انجام می داد، چه بود.

تری در بخش دیگری از صحبت هایش درباره صمیمت مورینیو با بازیکنان چلسی در آن دوره هم یادآور شد: ساعت 8 شب نشسته بودم که به یکباره پیغامی از مورینیو برایم آمد. او در پیغامش نوشته بود تونی (تری) و بچه ها چطور هستند؟ به جورجیو و سامر (پسران جان تری) بگو که عاشق شان هستم. مدرسه شان چطور پیش می رود؟. با خودم می گفتم خدا من تا به امروز چنین پیغامی از جانب سرمربی تیم دریافت ننموده بودم. فردا پیش لمپارد رفتم و گفتم فرانک، من شب گذشته پیغامی با این مضمون از سرمربی تیم دریافت کردم. فکر می کردم من آدم خاصی هستم، اما لمپارد به من پاسخ داد بله، من هم چنین پیغامی دریافت کردم. دروگبا هم چنین پیغامی از جانب مورینیو دریافت نموده بود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس در انتها اعلام نمود: به دفعات پیغام، تصویر یا فیلمی از جانب مورینیو دریافت می کنم که می گوید فقط به بچه ها سلام مرا برسان. بچه های من کاملاً ژوزه را الگوی خود می دانند و این به دلیل ارتباطی است که او دارد، اما مردم احتمالاً از دنیای خارج این را نمی بینند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 384

به "تری: بابت اخراج مورینیو گریه کردیم، بچه هایم ژوزه را الگوی خود می دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تری: بابت اخراج مورینیو گریه کردیم، بچه هایم ژوزه را الگوی خود می دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید