تور اروپا: اتحادیه اروپا از تیک تاک تحقیق می نماید

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کمیسیون حفاظت از اطلاعات ایرلند اتحادیه اروپا تحقیقاتی درباره اپلیکیشن چینی تیک تاک شروع نموده است.

تور اروپا: اتحادیه اروپا از تیک تاک تحقیق می نماید

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

نخستین موضوع تحقیق این رگولاتور به تولید داده های شخصی در تیک تاک برای کاربران کمتر از 18 سال و اقدامات تأیید سن افراد برای کاربران کمتر از 13 سال است.

دومین موضوع مورد آنالیز در تحقیقات از این شبکه اجتماعی مربوط به انتقال داده های خصوصی کاربران به چین و اطاعت شرکت از قوانین اتحادیه اروپا در مورد انتقال این داده ها به کشورهایی خارج از منطقه است.

البته در پی نقدها از تیک تک برای حفاظت از بچه ها در مقابل تبلیغات پنهان و محتوای نامناسب، این پلتفرم در ماه آگوست بیان کرد قابلیت های کنترل های حریم خصوصی سختگیرانه تری برای نوجوانان وضع می نماید. این شبکه اجتماعی که به بایت دنس چین تعلق دارد به سرعت میان نوجوانان سراسر دنیا محبوب شده است.

کمیسیون حفاظت از اطلاعات ایرلند که در حقیقت رگولاتور بسیاری از شرکت های عظیم اینترنتی دنیا در اروپا است، می تواند در صورت مشاهده تخلف جریمه ای تا 4 درصد از عایدی دنیای شرکت را وضع کند. رگولاتور مذکور در اوایل ماه جاری میلادی جریمه ای 265.64 میلیون دلاری برای واتس اپ مشخص کرد. این جریمه به تحقیقاتی مربوط بود که در سال 2018 میلادی و برای آنالیز نقض مقررات عمومی حفاظت از اطلاعات اتحادیه اروپا (GDPR) اجرا شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1223

به "تور اروپا: اتحادیه اروپا از تیک تاک تحقیق می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا: اتحادیه اروپا از تیک تاک تحقیق می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید