آخرین شرایط جاده های کشور، محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز

به گزارش بیست آمار، بر اساس اطلاعات مرکز مدیریت راه های کشور که امروز ساعت 11 به روزرسانی شده، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است. با وجود این در حال حاضر در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا ترافیک سنگین است. همچنین محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می شود.

آخرین شرایط جاده های کشور، محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز

محدودیت های تردد پنج شنبه و جمعه کندوان و هراز

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 امروز پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

در این محور همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز جمعه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز جمعه 18 فروردین از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

منبع: گردشبان
انتشار: 17 فروردین 1402 بروزرسانی: 17 فروردین 1402 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1644

به "آخرین شرایط جاده های کشور، محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط جاده های کشور، محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید