یک بازیگر جدید در آشغال های دوست داشتنی اصل

به گزارش بیست آمار، محسن امیر یوسفی با اعلام اینکه یک بازیگر جدید در نسخه متفاوت فیلم آشغال های دوست داشتنی اصل حضور دارد از ارایه فیلم به دفتر جشنواره فیلم فجر اطلاع داد.

یک بازیگر جدید در آشغال های دوست داشتنی اصل

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، این کارگردان سینمای ایران که از ارایه نسخه بازبینی به هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر اطلاع داد به ایسنا گفت: این فیلم بدون کوشش دکتر انتظامی و دکتر داروغه زاده و دیگر مدیران منصف وزارت ارشاد به اکران نمی رسید از همه آنها متشکرم خصوصا از اهالی مستقل مطبوعات که در این شش سال همواره همراه من بودند.

وی در عین حال اعلام کرد: ولی جشنواره فیلم فجر بخاطر شش سال بی احترامی و نادیده دریافت آشغالهای دوست داشتنی، یک معذرتخواهی به من و عوامل فیلمم بدهکار است که می تواند سال جاری با حضور نسخه آشغالهای دوست داشتنی اصل در جشنواره جبران گردد.

امیریوسفی در پاسخ به اینکه این نسخه چه فرقی با نسخه اولیه دارد، گفت: این نسخه دلخواه کارگردان است که دقیقا مطابق فیلمنامه پروانه ساخت گرفته از سازمان سینمائی در سال 91 است. نسخه جدید 55 دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد که این پلانها جداگانه در پائیز 91 فیلمبرداری شده ولی در نسخه اکران نبود. در این نسخه جدید که هفت سال آماده اکران بوده بازیگری جدید هم حضور دارد که از نقشهای اصلی است و در نسخه اکران شده حضور نداشت.

او در انتها گفت: امیدوارم دکتر انتظامی با درایت و شجاعتی که در اکران نسخه قبلی این فیلم داشتند و شاهد استقبال مردم و عدم حساسیت زائی این فیلم بودند الان هم با دیده شدن آشغالهای دوست داشتنی اصل توسط هیات محترم انتخاب موافقت نمایند تا بعد از هفت سال انتظار حاصل زحمات عوامل این فیلم در نسخه اصل برای اهالی مطبوعات و مردم به نمایش درآید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 35

به "یک بازیگر جدید در آشغال های دوست داشتنی اصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بازیگر جدید در آشغال های دوست داشتنی اصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید