کاربران توئیتر یونیفرم نیروی فضایی آمریکا را مسخره کردند

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز، یونیفرم های نیروی فضایی آمریکا، پس از رونمایی از سوی کاربران مورد تمسخر نهاده شد.

کاربران توئیتر یونیفرم نیروی فضایی آمریکا را مسخره کردند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا با مدرک دیپلم هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

این یونیفرم ها با طرح استتار جنگلی رونمایی شدند. عکس یونیفرم ها در حساب کاربری رسمی توئیتر این شاخه نظامی منتشر شده است.

اما واکنش کاربران به یونیفرم ها با آنچه مورد نظر مقامات بود، تفاوت داشت. بعضی از کاربران به طور صریح نوشته بودند این لباس ها به نیروهای نظامی یاری نمی نماید تا طی ماموریت های نظامی فضایی مخفی بمانند!

یکی از کاربران توئیتر نوشته بود: در فضا چه تعداد درخت وجود دارد؟ کاربر دیگری اشاره نموده بود؛ فضا سیاه است... تصور می کنم برای طراحی یونیفرم ها باید به این نکته متمایز در فضا توجه می شد.

بعضی از کابران نیز اشاره نموده بودند دونالد ترامپ با تماشای فیلم های جنگ ستارگان می تواند نکات جدیدی بیاموزد. یکی از آنها نوشته بود: تنها توضیحی که به نظرم می رسد آن است که نیروی فضایی تصمیم دارد به جنگل های ماه حمله کند.

در پی این واکنش ها نیروی فضایی آمریکا با انتشار بیانیه دیگری در توئیتر نوشت: نیروی نظامی فضایی آمریکا از یونیفرم های فعلی ارتش/ نیروی هوایی آمریکا استفاده می نماید تا در فرایند های طراحی و فراوری لباس ها صرفه جویی کند.

این در حالی است که دونالد ترامپ ماه گذشته این شاخه نظامی را افتتاح کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 107

به "کاربران توئیتر یونیفرم نیروی فضایی آمریکا را مسخره کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاربران توئیتر یونیفرم نیروی فضایی آمریکا را مسخره کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید