چتربازی ایران صاحب دراپ زون اختصاصی می شود

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران : اولین دراپ زون سقوط آزاد یا پایگاه چتربازی ثبت شده ایران در فرودگاه شهدای کلاله به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند .

چتربازی ایران صاحب دراپ زون اختصاصی می شود

همزمان با اجرای نهمین دوره رویداد چتربازی سقوط آزاد باشگاه آسمان آبی سپاروک، فعالیت رسمی اولین پایگاه ثبت شده چتربازی سقوط آزاد ایران در فرودگاه شهدای کلاله گلستان کلید می خورد.

به گزارش خبرنگاران، به گفته ناصر شمس که برگزاری نهمین دوره این رویداد را برعهده دارد، این ایونت ورزشی از تاریخ 9 تا 12 مهر در فرودگاه شهدای کلاله استان گلستان با حضور ورزشکاران چترباز از سراسر کشور برگزار می شود.

به گفته وی این رویداد مهیج ورزشی به اجرای پرش های هنرجویان چتربازی، پرش های تداومی سقوط آزادکاران و جامپ های دو نفره تفریحی سقوط آزاد از هلیکوپتر و بالن اختصاص داشته و بر اساس استاندارهای موجود برگزار می شود.

بر این اساس در حاشیه این رویداد که به همت باشگاه آسمان آبی سپاروک و با مشارکت و پشتیبانی سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن ورزش های هوایی و مسوولان اجرایی استان گلستان اجرا می شود اولین دراپ زون سقوط آزاد یا پایگاه چتربازی ثبت شده ایران در فرودگاه شهدای کلاله به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند .

منبع: رکنا
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1503

به "چتربازی ایران صاحب دراپ زون اختصاصی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چتربازی ایران صاحب دراپ زون اختصاصی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید