نباید اجازه دهیم که هر کسی قیمت کالاها را بر اساس خواست خود افزایش دهد

به گزارش بیست آمار، خبرگزاری خبرنگاران- معاون اول رییس جمهور با اشاره به برنامه ریزی ها و تصمیمات دولت برای کنترل قیمت اقلام و کالاهای ضروری مورد احتیاج خانوار گفت: نظارت بر قیمت همه اقلام لازم است تا شاهد نابسامانی و افزایش بی رویه قیمت ها در بازار نباشیم.

نباید اجازه دهیم که هر کسی قیمت کالاها را بر اساس خواست خود افزایش دهد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، محمد مخبر ظهر امروز (چهارشنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار، بر ضرورت تشدید نظارت از سوی سازمان تعزیرات و سایر دستگاه های نظارتی تاکید نمود و گفت: نباید اجازه دهیم که هر کسی قیمت کالاها را بر اساس خواست خود افزایش دهد.

در این جلسه گزارشی از شرایط مایحتاج شب یلدا ارائه و مقرر شد تا سطح ارایه اقلام اساسی شب یلدا در میادین میوه و تره بار با قیمت مناسب و مصوب افزایش یافته و بعضی اقلام نیز بصورت هوشمند به وسیله سامانه های اینترنتی به فروش برسد.

بعلاوه در این جلسه که وزرای جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، صمت، سخنگوی دولت و جمعی از مدیران سازمان های مربوطه حضور داشتند، گزارشی از شرایط شبکه توزیع اقلام ارائه شد و با توجه به تاثیرات مطلوب توزیع هوشمند کالاهای اساسی بر افزایش عدالت در دسترسی و کاهش قیمت ها مقرر شد تا از ظرفیت اتحادیه ها و فروشگاههای زنجیره ای نیز برای توسعه این طرح استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1343

به "نباید اجازه دهیم که هر کسی قیمت کالاها را بر اساس خواست خود افزایش دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نباید اجازه دهیم که هر کسی قیمت کالاها را بر اساس خواست خود افزایش دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید