منظور عادل فردوسی پور است یا دوست طبری؟

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران: حضور مهدی تاج، رییس سابق فدراسیون فوتبال در برنامه فوتبال برتر شبکه سوم سیما، بازتاب زیادی داشته است. مهدی تاج که متهم به بستن قرارداد ویلموتس چای با سرمربی سابق و بلژیکی تیم ملی است در این برنامه سعی کرد از قراردادی که بسته دفاع کند.

منظور عادل فردوسی پور است یا دوست طبری؟

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش سرویس ورزشی خبرنگاران، او اشاره ای هم به نامه مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش، کرد و گفت که این نامه جهت آنالیز بوده نه دستور. شاید مهدی تاج نمی خواست استقلال تصمییم گیری اش را زیر سوال ببرد و یا اینکه نمی خواست رابطه اش با وزیر ورزش وقت را خراب کند.

با این حال یکی از قسمت های مهم این برنامه به زمانی برمی گشت که مهدی تاج از پرسش ها و رفتار عصبی محمد حسین میثاقی، مجری برنامه، شاکی شد و با طعنه به او گفت که تو عادل فردوسی پور نیستی. تاج خطاب به میثاقی گفت که کسی که می توانست من را به چالش بکشد سواد داشت و کسی به وسیله گوشی، سوالات را برایش نمی خواند!

این حمله مهدی تاج باعث شد تا میثاقی دو پاسخ مهم دهد؛ یک اینکه خطاب به تاج گفت پشت صحنه درباره عادل فردوسی پور چیز دیگری می گفتی و نکته مهم دیگری که گفت این بود که سپر رسانه ای شما افتاده است.

به گزارش خبرنگاران، بعد از برنامه، بسیاری از رسانه ها تصور کردند منظور میثاقی از افتادن سپر رسانه ای، عادل فردوسی پور است، ولی به نظر می رسد منظور او بیژن قاسم زاده، متهم ردیف 11 پرونده اکبر طبری است که متهم به فساد اقتصادی در دستگاه قضایی شده است.

قاسم زاده ابتدا در فدراسیون کشتی به عنوان رییس کمیته انضباطی حاضر شد و بعد به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار در دادسرای رسانه در حوزه ورزش فعالیت کرد که حکم های سنگینی برای عده ای از فوتبالی ها صادر کرد. همان زمان شایعه شد که ارتباط مهدی تاج با قاسم زاده بسیار حسنه است و بسیاری از ترس محرومیت از سوی قاسم زاده، انتقاد تندوتیزی از مهدی تاج نمی نمایند.

حالا با آمدن نام قاسم زاده در ردیف یازدهم متهمین، به نظر می رسد میثاقی طعنه ای به تاج زده و عبارت افتادن سپر رسانه ای اشاره ای مستقیم به متهم بودن قاسم زاده است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 475

به "منظور عادل فردوسی پور است یا دوست طبری؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منظور عادل فردوسی پور است یا دوست طبری؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید