مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک

به گزارش بیست آمار، در طبقه دوم، دو اثر مربوط به اوایل دهه 1950 از روفینو تامایو، نقاش میراث Zapotec وجود دارد: : México de hoy (مکزیک امروز) و Nacimiento de la nacionalidad (تولد ملیت)، نمادی از خلق هویت دورگه (اجداد چند نژادی).

مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک

تئاتر بازسازی شده هنر­های Bella با پرده شیشه ای رنگی که Valle de México را به تصویر می­کشد، یک شاهکار است (اگرچه فقط در هنگام اجرا قابل مشاهده است). بر اساس طرحی از جراردو موریلو، نقاش مکزیکی (معروف به دکتر Atl)، توسط تیفانی و شرکت جواهرفروش نیویورکی تقریباً با یک میلیون قطعه شیشه رنگی مونتاژ شده است. این تئاتر صحنه نمایش اپرای فصلی و اجراهای سمفونیک و Ballet Folklórico de México است.

در انتهای غربی طبقه 3 El hombre en el cruce de caminos مشهور(مردی در چهارراه) Diego Rivera قرار دارد که در ابتدا برای مرکز راکفلر نیویورک سفارش داده شده بود. راکفلرها به دلیل مضامین ضد سرمایه داری نمونه اصلی آن را نابود کردند، اما ریورا آن را در سال 1934 دوباره ساخت.

با فرو رفتن نمای سنگین مرمری در خاک­های اسفنجی زیرین، مشکلاتی به وجود آورد و پس از آن انقلاب مکزیک نیز بر مشکل افزود. سرانجام در دهه 1930 معمار فدریکو ماریسکال با استفاده از سبک مدرن تر هنر تزیینات، فضای داخلی را به پایان رساند.

منبع مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک

انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1287

به "مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید